+38 (093) 917-95-00

Навчання в Німеччині

Європейські ВНЗ надають один із найращих рівнів освіти у світі, разом із висококласними академічними програмами, сучасними лабораторіями та всесвітньо відомим викладацьким складом. Навчаючись в Європі, у Вас відкривається можливість вільно і недорого подорожувати, вивчати іноземні мови, пізнавати різні культури і традиції, а диплом про вищу освіту в европейскому вищому навчальному закладі дає можливість працевлаштуватися і залишитися жити в країні, що стала близька Вашому серцю. Освітня агенція Studyso, як експерт з освітніх послуг, допоможе Вам вступити в кращі університети та мовні школи Європи, знайти шлях до успіху і здійснити свої мрії.

 

Вищі навчальні заклади Німеччини – це поєднання академічних традицій та сучасних технологій в освіті. Кожен рік у цій країні навчаються тисячі студентів з усіх країн світу.

Навчання в Німеччині для українців– доступне та якісне

Освіта в Німеччині сьогодні є доступною для українців. Це одна з небагатьох країн, де іноземні студенти можуть навчатися безкоштовно. Отримати бюджетне навчальне місце в одному з престижних ВНЗ для навчання по одній з багатьох спеціальностей реально!

Вступ до навчального закладу для іноземних студентів (у тому числі і для українців), в основному відбувається без вступних іспитів на основі конкурсного відбору документів. Але німецькою потрібно володіти досконало. Окрім того, є програми, що користуються попитом і вимагають здачі вступного іспиту.

У Німеччині 300 престижних ВНЗ, з яких Ви можете обрати саме той, у якому хочете навчатися. Спеціалісти агенції Studyso допоможуть Вам визначитися з вибором. Вища освіта в Німеччині безкоштовна на території усіх земель.

Для вступу в університет українцям пропонують пройти спеціальну підготовку - Studienkolleg. Завдяки цій підготовці можна багато чого досягнути, а саме:

- значно покращити рівень володіння мовою;

- пройти вступний курс у професію;

- при відмінному володінні німецькою можна претендувати на отримання стипендії, яка покриє витрати на житло на навчання.

Працювати під час навчання в Німеччині може кожен студент. Це право закріплено у країні на офіційному рівні. Праця під час навчання відкриває гарні перспективи на швидке працевлаштування відразу після закінчення ВНЗ. Дипломи європейського зразка високо котуються роботодавцями багатьох європейських країн та США.

Магістратура в Німеччині передбачає навчання за тою ж спеціальністю, яка записана у дипломі бакалавра. Вступити до магістратури можливо після закінчення ВНЗ в Україні, але важливо, щоб середній бал диплома бакалавра був високим.

Чим ми можемо допомогти?

Агентство Studyso може стати для Вас надійним помічником на шляху до здійснення мрій. Ми допоможемо Вам отримати вищу освіту в Німеччині, працювати за програмою Au-Pair, обрати освітню програму чи мовні курси.

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина навчалася у німецький середній школі та вже у підлітковому віці знала, ким вона хоче бути, ми теж можемо Вам допомогти.

Ми беремо на себе оформлення документів, пошук житла, супровід у країну. Багато студентів, яким Studyso вже допомогло знайти свій шлях до успіху, вдячні нам за те, що наші працівники допомагають своїм клієнтам навіть тоді, коли їх освіта в Німеччині вже почалася.

Приєднуйтесь, Studyso допоможе Вам зробити мрії реальними!

Залишити запит
Навчання в Австрії Навчання в Німеччині Начання в Швейцарії Навчання в США
 • Киев, 01030,

  Ул. Ярославов Вал, 7,

  Офис 203

 • Тел.: +38 (093) 917-95-00

  Тел.: +38 (067) 994-00-93

 • zhl_studyso

 • Официальный представитель StudySo, компания "Гольфстрим"

  г. Москва, 105082,

  бул. Рождественский 10/7,

  стр. 1, 2 подъезд, 2 этаж

 • Тел.: +7 (968) 922-33-84

  Тел.: +7 (926) 957-68-74

 • studyso1

 • Austria

  Breitenfurter Strasse 114, office 5

  1120 Vienna

 • +436647930349

 • studyso_wien

fb:studyso