StudySo - про компанію
ua
en ru
Про нас:

Отримайте освіту та підкоріть світ!


StudySo - провідне агентство по організації освіти за кордоном, яке функціонує в Києві з 2014-го року. Ми надаємо повний спектр консультаційних та організаційних послуг в наступних напрямках:

 • Вища освіта (магістратура, бакалавріат, докторантура);
 • Середню освіту: приватні та державні школи;
 • Професійні курси, стажування;
 • Мовні курси;
 • Програми культурного обміну, програма Au Pair в Німеччині/ Австрії та Work and Travel в США.

StudySo кожного року приймає участь у локальних та світових освітніх виставках і конференціях, що гарантовано дає можливість бути обізнаними із сучасними трендами у сфері освіти, а також стати ближчими до перспективних студентів та пропонувати найкращі можливості для реалізації мрій щодо професійного становлення та розвитку.

Сьогодні діяльність компанії зосереджена на наступних країнах: Австрія, Німеччина, Швейцарія та США. Ми вирішуємо будь-які питання, що виникають в процесі вибору спеціальності, отримання запрошення і акомодації. Завдяки нам будь-яка людина може отримати освітній досвід вищої якості і відкрити перед собою двері у світле майбутнє - підкорити світ через освіту!


Місія STUDYSO - підтримувати і привертати увагу до необхідності отримання освіти кращої якості, сприяти трансформації сучасних тенденцій світогляду громадян в цілому і кожного окремо в рамках сучасної реальності.

Наша головна мета - розвиток міжнародних відносин в сфері освіти, культури та науки країн СНД та Австрії, Німеччини, Швейцарії і США, підтримка обдарованих молодих студентів, викладачів та науковців.

Читати далі

Понад 600 успішних зарахувань менш ніж за чотири роки!


Освітнє агентство StudySo було засновано 20 серпня 2014-го року в Києві. Спочатку ми позиціонували себе як оператор освітніх послуг в Австрії, на протязі двох років наша команда активно працювала з освітніми програмами, доступними в цій країні з самого серця Європи.


Ми старанно вибудовували внутрішні процеси взаємодії та партнерські зв'язки, а також проводили вебінари і брали участь в освітніх виставках у місті Київ з метою ознайомити з умовами для зарахування та навчання в Австрійських ВНЗ. Вже через два роки такої активної діяльності ми стали одним з основних агентств, які організовують поїздки наших студентів з метою навчання в Австрії - 60% всіх вітчизняних студентів, які вступили в Австрію, пройшли через наше агентство;


У 2016 році ми почали працювати з Німеччиною та Швейцарією, була виконана величезна робота, в найкоротші терміни ми вивчили нову інформацію та збудували потрібні зв'язки, відправивши перших студентів підкорювати провідні навчальні заклади світу.


2018 ий рік був ознаменований підкоренням нових континентів - перші студенти вирушили до США. Також нам вдалося пропрацювати напрям державних шкіл в Німеччині та Австрії. Восени 2018 перші школярі вирушили в державні школи Візенхайт (Німеччина), Маркварцштайн (Німеччина) і Хіммельхоф (Австрія). Сьогодні ми володіємо командою висококваліфікованих фахівців, готових освоювати будь-які напрямки, відкривати нові горизонти і масштаби роботи.


Історія StudySo - це історія постійного розвитку та пошуку нових можливостей. Ми регулярно беремо участь у виставках, вікторинах та інших заходах, які допомагають майбутнім студентам сформувати правильне уявлення про навчання за кордоном, оцінити його переваги і, можливо, прийняти найважливіше рішення у своєму житті.

 • Влітку 2015 го року нами була організована серія пізнавально-розважальних вікторин на «Арт пікнік Слави Фролової» по темі "Культурно-освітні аспекти життя в Австрійській Республіці"
 • У березні 2016 го року ми брали участь в освітній виставці «Сучасні навчальні заклади 2016»;
 • У жовтні 2017 го року взяли участь в освітній виставці Begin Group;
 • Влітку 2018 го на базі освітнього агентства STUDYSO був організований розмовний клуб для всіх бажаючих поліпшити свої розмовні навички англійської та німецької мов абсолютно безкоштовно.


Ми також регулярно організовуємо особисті освітні тури з метою відвідування навчальних закладів та  короткого обзору реалій студентського життя в країні, обраної для навчання клієнтом.


З нами спокійно

Навіть найпростіша поїздка за кордон пов'язана з певними складнощами і труднощами: вам потрібно зібрати документи, дізнатися більше про закони і норми країни, в яку вирушаєте, ретельно підготуватися до митного контролю. А тепер уявіть, що ви вирішили відправитися в іншу державу і успішно вступити там до навчального закладу. Для непідготовленої людини місія здається нездійсненною. Для нас - це стандартне робоче завдання! Консультанти агентства здійснюють оптимальний підбір програми відповідно до ваших можливостей і побажань. Робиться це максимально швидко і відповідально. Саме тому з нами спокійно!


Ось 5 ключових проблем абітурієнтів, які ми успішно вирішуємо!

 

1. Отримання запрошення на навчання

Згідно із законодавством зазначених напрямів навчання, існують загальні вимоги для абітурієнтів країн, що не належать до країн Європейського Союзу (Non-Eu). Однак, на ділі під час вступу до конкретного навчального закладу може виникнути чимало нюансів, які потребують швидкого і професійного вирішення. Серед них:

 

 • Особливі вимоги до оформлення;
 • Наявність оригіналів документів;
 • Необхідність реєстрації на вебпорталі університету;
 • Реєстрації на попередню перевірку ваших документів на відповідність обраній програмі;
 • Наявність / відсутність оплати реєстраційних внесків;
 • Cпосіб доставки документів і отримання відповіді з ВНЗ (наприклад, Укрпоштою на адресу абітурієнта);
 • Необхідність постійної комунікації з представниками університету.

 

2. Отримання студентського дозволу на проживання (ВНЖ)

На сайті посольства країни навчання можна без проблем знайти список документів, необхідних для отримання студентського ВНЖ, але, на жаль, там не вказано, які документальні докази потрібно надати по позначеним пунктам. Найбільш поширеною проблемою, з якою до нас звертаються, є питання фінансування - правильний підбір фінансового гаранта, наявність суми в необхідному розмірі, підтвердження джерела походження коштів. На цьому етапі вкрай важливо розуміти, як діяти в тій чи іншій ситуації, потрібно мати достатню кваліфікацію, щоб прочитати і зрозуміти непросту канцелярську мову. Від розуміння справжньої причини запиту на додаткові документи залежить період вирішення питання, а також його результат.

 

3. Пошук повнолітнього представника в країні навчання для неповнолітніх абітурієнтів

Для неповнолітніх студентів є обов'язкова вимога наявності представника в країні навчання, а саме - в місті, де навчається і проживає студент. Є певні вимоги до статусу повнолітнього представника, а також до переліку наданих підтверджуючих документів.


Якщо не подавати запити у відповідні органи влади, то відповіді на результат ВНЖ можна чекати довго. Звичайно, ніхто не може вплинути або прискорити винесення рішення по студентському ВНЖ, однак при наявності відповіді можна вчасно оцінити ситуацію і спрогнозувати подальші дії - продумати план Б.

 

4. Складання договору оренди апартаментів

До договору є певні критерії щодо періоду бронювання, можливості його продовження, а також кількості людей, прописаних в апартаментах (в Європі часто встановлюють ліміти на кв.м). Важливо також ознайомитися з умовами розірвання договору: за скільки місяців необхідно попередити орендодавця, яку суму він має право утримати з вашого депозиту.

 

5. Прибуття в країну навчання, первинна адаптація

Якщо студент вперше прибуває в країну навчання йому, звичайно, буде не просто відразу все зрозуміти: Які документи отримувати? Що робити? Куди звертатися? Крім звичайної реєстрації в університеті студентам необхідно пройти реєстрацію за місцем проживання, відкрити рахунок в банку, зробити студентську страховку, зібрати пакет документів для отримання студентського ВНЖ. Важливо також пам'ятати, що для поселення в апартаменти потрібно отримати ключ. І не завжди час роботи адміністрації по видачі ключів збігається з часом прибуття студента в країну навчання.


І це лише 5 поширених питань, які раз по раз вирішує наше агентство. Наш досвід, а також наявність важливих партнерських відносин, дозволяють вміло обходити підводні камені і вирішувати будь-які додаткові питання, що виникають в процесі вступу до закордонних навчальних закладів!Чому варто звертатися саме до нас?

 • Ми безкоштовно допомагаємо підібрати програму навчання;
 • Ми пропонуємо адекватні ціни за свої послуги;
 • Ми надамо необхідну підтримку 24/7 для студента в перший місяць після прибуття, при необхідності - на більш тривалий період;
 • Ми працюємо не тільки з приватними, але і з державними університетами без посередників;
 • У наші послуги входить повний супровід - при необхідності ми здійснюємо пошук повнолітнього представника в країні навчання;
 • Ми ґрунтовно підходимо до питання вашого кар'єрного становлення і розвитку (починаючи від вибору професії, вивчення іноземних мов, підготовки і здачі тестів SAT, ACT, GMAT, придбання необхідної літератури для підготовки до вступних тестів і самого навчання, планування шляху для досягнення цілей і закінчуючи супроводом по приїзду);
 • Ми здійснюємо індивідуальний підхід і гарантуємо конфіденційність кожного клієнта з урахуванням його побажань і можливостей;
 • Завдяки StudySo ви зможете особисто оцінити всі переваги європейської та американської систем освіти. Ви отримаєте безпрецедентну можливість вивчити мову з носіями, розширити свій кругозір, отримати новий досвід і познайомитися з цікавими людьми.

 

Ми вибрали для вас найкращі країни для навчання, особистого і професійного розвитку. А ще дізналися особливості навчання в кожній з них:

 

Австрія

 • Провідні навчальні заклади Європи з фізико-математичним, художнім і правовим напрямком;
 • Запрошення до ВНЗ Австрії можливе відразу після закінчення школи на батьківщині за умови навчання на підготовчих курсах при австрійському університеті;
 • Відсутність вікових обмежень;
 • Зарахування на більшість програм без вступних іспитів (вступні іспити проводяться тільки на популярні факультети, такі як економіка, журналістика, психологія, медицина і всі творчі напрямки)
 • Можливість отримання запрошення на навчання з мінімальними знаннями німецької мови рівня А2;

 

Німеччина

 • Ключові напрямки - машинобудування, екологія та архітектура;
 • Отримання запрошення до Штудіенколегу (підготовчий курс для іноземних студентів) відразу після школи;
 • На більшість програм для зарахування враховується середній бал шкільного атестату;
 • Навчання німецькою і / або англійською мовою;

 

Швейцарія

 • Кращі закладу для навчання дипломатів і рестораторів;
 • Зарахування до державних ВНЗ можливе тільки після 2 курсу аналогічної або суміжної спеціальності університетської освіти на батьківщині;
 • Вікові обмеження 18+;
 • Навчання німецькою і / або англійською, французькою, італійською мовами;
 • По завершенню навчання кожен іноземний студент дає зобов'язання покинути країну;

 

США

 • Освітні установи США лідирують в питаннях бізнес-освіти і проведення дослідницьких проектів;
 • Зарахування можливе після адаптаційного курсу;
 • Прийом студентів в державні та приватні вузи США здійснюється три рази на рік;
 • Відсутні вікові обмеження;
 • Є можливість отримати кілька стипендій, грантів та фінансову допомогу за значні досягнення в тій чи іншій сфері;
 • Дозволяється підробляти у вільний час на кампусі;

 

Ми пишаємося нашими студентами!

Близько 600 студентів, відправлених нами в провідні навчальні заклади світу, продовжують успішно навчатися і отримувати свій перший трудовий досвід в країні. За період існування ми допомогли студентам - громадянам України, Азербайджану, Росії і Казахстану. 20% наших студентів магістрантів вже закінчили програми і продовжують свій кар'єрний шлях на міжнародному рівні.

 

Система навчання в зазначених країнах дозволяє їм брати активну участь в програмах мобільності, а також дає можливість проходження стажування в будь-якій точці світу. Інвестуючи в освіту, ви отримуєте більше можливостей для кар'єрного і професійного становлення і розвитку!


Хочете дізнатися більше про навчання за кордоном? Перевірити доступні варіанти і перспективні напрямки для розвитку? Задати робочі питання? Зв'яжіться з нашим онлайн-консультантом, або залиште заявку на сайті, зателефонуйте за номером +38 (093) 917-95-00 або відвідайте офіс StudySo в м. Києві!

Наша адреса: вул. Ярославів Вал 7, оф 203

Меньше подробностей
StudySo - Експерт з надання послуг для отримання освіти за кордоном з 2014 року
9+ Років на ринку
1250+ Зарахувань на навчання
200+ Партнерських освітніх закладів
24/7 Наша підтримка
Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію