Наші партнери
ua
en ru
Наші Партнери

Об'єднуємо зусилля для підкорення нових горизонтів науки

Освітнє агентство StudySo завжди відкрито до взаємовигідної співпраці, зацікавлене ​​у встановленні міцних і відповідальних відносин з партнерами. У нашій справі партнери - невід'ємна частина команди, завдяки їхній допомозі ми можемо надавати послуги на вищому рівні, надаючи своїм клієнтам кращі можливості для освіти в Австрії, Німеччині, Швейцарії та США. Залучення партнерів починається на етапах підготовки - коли кожен робить те, в чому він професіонал, процес протікає максимально швидко і без збоїв.


Наші партнери за кордоном - це приватні навчальні заклади, які пропонують одну з наступних освітніх програм:

  • Вища освіта (магістратура, бакалаврат, докторантура);
  • Професійні курси;
  • Програми мовної підготовки;
  • Програми літніх та зимових таборів вищого рівня;


Ми співпрацюємо тільки з установами з хорошою репутацією, рівень яких відповідає міжнародним критеріям надання освітніх послуг. Наші партнери довіряють нам, абітурієнти можуть складати вступні та мовні тести на базі агентства STUDYSO. Також наші студенти можуть розраховувати на знижки при вступі до партнерських навчальних закладів - актуальні пропозиції обов'язково публікуються на нашому сайті.

 

На даний момент STUDYSO працює більш ніж з 200 приватними навчальними закладами в рамках зазначених країн. І цей список продовжує поповнюватися щодня. Перш ніж відправити студента на навчання за новою неопробованою раніше програмою, ми ретельно «прощупуємо грунт», дізнаємося вимоги, правила і особливості конкретного навчального закладу. Ми також надаємо підтримку 24/7 для студента в перший місяць після прибуття, при необхідності - на більш тривалий період.


Наші українські партнери

PROFORIENTATOR.UA - за допомогою унікальних тестів ви зможете вибрати професію з урахуванням своїх інтересів, здібностей і особистісних особливостей. З вами буде працювати команда професіоналів, включаючи дипломованого психолога. Компанія заснована в 2011 році і вже допомогла тисячам абітурієнтів зробити правильний вибір, отримати професію, яка приносить їм не тільки достаток, але і задоволення.


Складність в сприйнятті іноземних канцеляризмів - одна з ключових проблем при роботі з закордонними навчальними закладами. Саме тому ми протягом кількох років співпрацюємо з GuideWay. Це колектив висококваліфікованих фахівців-перекладачів, які в максимально стислі терміни перекладають будь-які документи і допомагають нам впоратися з усіма бюрократичними складнощами.

Дистанційна школа Джерело надає можливість учням з будь-якої точки України та 35 країн світу отримати шкільний атестат, підготуватися до ЗНО та ДПА на базі школи і прискорено пройти всю шкільну програму (екстернат). Учень може вибрати один з трьох варіантів навчання: з самостійним освоєнням матеріалів, з поурочним навчанням або додатковими заняттями. Школа Джерело - це найкраща дистанційна школа в Україні, для якої не важливий ваш вік і місце проживання, а знання передаються командою вчителів-професіоналів з використанням сучасних інформаційних технологій.

Навчання студентів мовам проходить за допомогою наших перевірених партнерів: Гетте Інститут (німецька мова) і Red Arrow (англійська мова). Ми також рекомендуємо перевірених викладачів англійської / німецької мов, які мають необхідний досвід індивідуальної підготовки студентів до сертифікатів потрібного рівня.

Наші партнери MBA Strategy здійснюють підтримку студентів у підготовці до тесту GMAT. MBA Strategy - це компанія, яка точно знає свою справу і розуміє, як працює GMAT алгоритм на практиці. Завдяки цьому студенти отримують вагому перевагу під час тестування. Підготовка до тесту GMAT здійснюється досвідченими викладачами-практиками, які регулярно підвищують свою кваліфікацію і самі регулярно здають тест-GMAT. Разом з ними ви зможете перевірити свої знання і переконатися, що готові до цього тестування!

Кур'єрська служба UPS і «Євроклуб» допомагають нам здійснювати доставку документів надійним способом і в терміни, що важливо для дотримання дедлайнів подачі документів до навчальних закладів.

 

Ми завжди відкриті до співпраці для підвищення рівня комфорту студентів, які вирушають на навчання за кордон. Якщо у вас є питання або пропозиції про партнерство зв'яжіться з нашим онлайн-консультантом, зателефонуйте за номерами +380984979449, +380636376312 або відвідайте офіс StudySo в м. Київ: Наша адреса: вул. Ярославів Вал 7, оф 203

Learn German without any efforts in Austria
Feel  yourself a native speaker
It is fun and easy to learn German in Graz
Learn and be successful entrepreneur with ITM
Cologne, Munich or Berlin - choose your own way to learn German
Learn, work and live where you always wanted
Think about your future with us
Learn and play - what could be better for your child!
German and 100+ languages for all ages
The most attractive price in German is in Sprachenatelier
Enjoy learning languages in an active and positive atmosphere!
You can DO the language in any country of Europe
GISB professionalism - a guarantee of your success
The best way to start in Germany! Focus on your future.
Learn easy with the comfort!
The best way to start a kids camping
Study in SWISS!
Платформа для пошуку репетиторів
Центр дистанційної освіти
Для Агентів:

Бути агентом StudySo легко

Якщо Ви працюєте в сфері освіти або туризму, Вас цікавлять нові перспективи та розвиток, тоді ми можемо надати Вам саме те, що потрібно! Залучаючи нових студентів до StudySo, Ви можете не тільки отримати винагороду, але й бути спокійними для подальші результати роботи з цими студентами, оскільки у нас є ряд наступних переваг:

  • Ми працюємо з найкращими приватними середніми школами, університетами, мовними школами, освітніми компаніями-партнерами в Австрії, Німеччині, Швейцарії та США напряму;

 

  • Більше 9 років на ринку освітніх послуг, вище 90% успішних зарахувань до навчальних закладів та велика кількість задоволених клієнтів;

 

  • Менеджери нашої компанії відповідально ставляться до своєї роботи, та підходять до кейсу кожного клієнта дуже індивідуально, завжди пропонують гідні варіанти по освітнім програмам, мовним курсам та канікулярному відпочинку;

 

  • Власна програма SRM дозволяє нам ефективно працювати та надавати свої послуги якісно.

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію