+38 (093) 917-95-00
Чому ми?

StudySo - освітнє агентство, що надає повний спектр послуг зі вступу на навчання у середніх та вищих навчальних закладах, мовних школах, організовуємо участь у різноманітних програмах культурного обміну в Австрії, Німеччині, Швейцарії та США. Ми проводимо індивідуальні консультації, підбираємо програму та навчальний заклад, супроводжуємо протягом усіх етапів до і після прибуття в країні навчання, і надаємо підтримку 24/7.

StudySo-це
Відгуки
Новини

Навчаня за кордоном

Будь яка молода людина сьогодні бажає для себе більших можливостей, ніж були у наших батьків. Це можливість побачити світ, вільно спілкуватися з людьми з різних країн, подорожувати, мати престижну освіту та улюблену роботу. Агенство StudySo надає ці можливості. Ми допоможемо вам з вступом до кращих навчальних закладів Швейцарії, Австрії та Німеччини. Ви не тільки зможете пройти навчання за кордоном, а й познайомитися з європейським культурним надбанням.

Перспективи навчання за кордоном. 

Такі перспективи для українців можуть бути цілком реальними, якщо ви оберете навчання за кордоном. Уже навіть тоді, коли Ви почнете навчання, Ви зможете мандрувати країною, яку обрали, побачити і відчути її життя зреседини, а це завжди захоплюючий досвід.

Студенти, які отримують освіту в Європі, ведуть самостійне життя, з юного віку вони вже знають, що таке жити у вільній країні.

Після того, як закінчиться Ваша освіта за кордоном, Ви станете власником престижного диплому, який дає право працювати у Європі. Європейська освіта дає можливість знайти роботу у міжнародній компанії, переїхати жити і працювати у іншу європейську країну, або повернутися до України, де Ваша освіта теж відкриє широкі та цікаві можливості для працевлаштування.

За навчальний термін у Вас з’явиться багато друзів, сформується нове коло спілкування.

Освіта за кордоном за допомогою Studyso - у чому її перевага?

Агентство Studyso пропонує освіту за кордоном у таких європейських країнах, як Німеччина, Австрія та Швейцарія. Будь-яке місто у цих країнах – це культурний центр, де проходять цікаві виставки та культурні фестивалі. Навчання за кордоном дає можливість особисто слідкувати за культурними подіями, які відбуваються у Європі.

Молоді люди, які звертаються до нас, розуміють, що знання та великий досвід консультаційного агентства для українців по освіті в Європі набагато краще, ніж неточна інформація, якої багато вІнтернеті. Крім професійних консультацій, оформлення документів, наші клієнти також завжди можуть розраховувати на надання допомоги вже під час навчання у європейському ВНЗ.

- ми допоможемо Вам обрати спеціальність та університет;

- підготуємо необхідні документи;

- підберемо житло у країні, яку ви обрали;

- забезпечимо супровід до зустрічі с фахівцями на місці.

Наші консультанти забезпечать вас усією необхідною інформацією щодо особливостей навчання та учбового закладу. Ви також отримаєте інформацію про місто, де розташований ВНЗ, його інфраструктуру. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів житла (квартир), з яких Ви оберете саме той,який прийшовся Вам найбільше до вподоби.

Усі потрібні документи ми перевіримо та відправимо до навчального закладу, допоможемо Вам отримати візу та оформити страхування.

Якщо у процесі навчання у Вас виникнуть якісь проблеми, ви завжди можете звернутися до офісу StudySo у тій країні, яку обрали для навчання.

Програми навчання, які пропонує Studyso, різноманітні: це мовні курси, навчання у середній школі у Європі для дітей, вища освіта, освітні тури та програми Au-Pair.

Кожна програма, крім навчання мови, має свої приємні моменти, свої бонуси:

- У освітньому турі дитина також навчається, як поводити себе у колективі, у цьому дітям допомагають професійні педагоги-носії мови;

- Програма Au-Pair - гарний варіант для молодих дівчат та жінок, які люблять дітей. Дівчина живе у родині, яка її прийняла, на правах старшої сестри, і допомагає батькам у догляді за дітьми. Приймаюча родина оплачує харчування, житло, проїзд. Як показує досвід, за час роботи за програмою Au-Pair людина добре оволодіває мовою, добре почувається у приймаючий родині, знайомиться с життям країни, до якої приїхала.

Studyso – це агентство, якому ви можете довіряти. Ми допомогли багатьом українським юнакам тадівчатам наблизитися до своїх мрій, коли вони вирушили на навчання закордон.

Надіслати заявку
Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер
Навчання в Австрії Навчання в Німеччині Начання в Швейцарії Навчання в США
 • Киев, 01030,

  Ул. Ярославов Вал, 7,

  Офис 203

 • Тел.: +38 (093) 917-95-00

  Тел.: +38 (067) 994-00-93

 • zhl_studyso

 • Официальный представитель StudySo, компания "Гольфстрим"

  г. Москва, 105082,

  бул. Рождественский 10/7,

  стр. 1, 2 подъезд, 2 этаж

 • Тел.: +7 (968) 922-33-84

  Тел.: +7 (926) 957-68-74

 • studyso1

 • Austria

  Breitenfurter Strasse 114, office 5

  1120 Vienna

 • +436647930349

 • studyso_wien

fb:studyso