Навчання в Швейцарії – отримати освіту в Швейцарі для українців | вища освіта від StudySo
ua
en ru
Виберіть
banner
Vyssheye obrazovaniye v Shveytsarii 30/5000 Вища освіта в Швейцарії
Європейські ВНЗ надають один з кращих рівнів освіти в світі, з висококласними академічними програмами, сучасними лабораторіями та всесвітньо відомим викладацьким складом. Навчаючись в Європі, у Вас відкривається можливість вільно і недорого подорожувати, вивчати іноземні мови, пізнавати різні культури і традиції, а диплом про вищу освіту європейського ВНЗ дає можливість працевлаштуватися і залишитися жити в там две вам найбільше сподобається. Освітнє агентство Studyso, як експерт освітніх послуг, допоможе вам вступити в кращі університети Європи, встати на шлях до успіху і здійснити свої мрії.
Вища освіта в Швейцарії - це престижно і перспективно

Навчання в Швейцарії відоме своїм високим академічним рівнем. Тому багато людей з усього світу прагнуть отримати вищу освіту саме у цій країні. Освіта в Швейцарії коштує досить недорого, тому вступити до державного закладу іноземним студентам складно, але можна навчатися у приватних школах та ВНЗ, де якість викладання також на вищому рівні.

Навчання в Швейцарії має великий плюс – кожного року студенти проходять практику. Вже після закінчення першого курсу на студента чекає піврічна практика. Друга половина року – це теоретичне навчання в ВНЗ. Проходження практики у цій країні – це повноцінна робота у банку, готелі, або іншому закладі. Студентам також можуть запропонувати практику за кордоном – у країнах Азії, Європи, у ОАЕ. Ця робота добре оплачується, що для студентів з України є гарним бонусом.

Диплом, отприманий у Швейцарії дає право на довготривале працевлаштування у Швейцарії, а це означає, що Ви можете знайти роботу як відразу після закінчення університету, так і через кілька років.

Магістратура в Швейцарії має свою особливість – студент може почати вивчати іншу спеціальність, для цього треба закінчити додаткові курси. Диплом швейцарського магістра – це шанс швидко зробити кар’єру незалежно від того, у якій країні Ви працюєте.

Агенція Studyso- професійний експерт з освітніх послуг, ми допоможемо Вам вступити у кращі ВНЗ та школи Швейцарії.

Що пропонує Studyso?

Наші фахівці допоможуть Вам:

-    Отримати вищу освіту в Швейцарії;

-    Прослухати мовні курси, після чого ви будете добре володіти мовою та мати досвід спілкування з іноземцями;

-    Влаштувати дітей у середню школу в Швейцарії, що допоможе дитині у виборі майбутньої професії;

-    Навчатися за освітньою програмою, це можуть зробити люди будь-якого віку.

Studyso бере на себе складне оформлення усіх необхідних документів, допомагає своїм клієнтам знайти житло, і, навіть коли Ви вже будете мешкати у Швейцарії, Ви можете звертатися до нас за допомогою.

Читати далі
Відправити заявку Заповніть форму і найближчим часом з вами звяжеться наш менеджер
Звязатися с нами
Ваш коментарій
Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію