Освітні тури і канікули в Швейцарії для українців від StudySo
ua
en ru
banner
Освітні тури в Швейцарії
У кожній освітній програмі, до кожного учасника у нас індивідуальний підхід, незалежно від віку і знань іноземної мови. Можливість вивчити або підвищити свої знання на освітніх програмах Швейцарії часто супроводжується різними спортивними заняттями і активними заходами на природі. Проведений час в цій країні залишить незабутні враження, і новий досвід стане невід'ємною частиною вашого мислення і поглядів на навколишній світ. Кожен може вибрати програму різної тривалості, вартості та спрямованості, на свій смак.
Канікули в Швейцарії - освітній і розважальну подорож

Швейцарія - це невелика країна, що славиться мальовничими горами, пишними виноградниками, надзвичайно смачним шоколадом і великою кількістю унікальних історичних надбань.

Канікули в Швейцарії - це не тільки захоплююча подорож, але і можливість вивчити мови (французька, англійська, італійська або німецька), дізнатися особливості вимови і тонкощі граматики безпосередньо від носіїв мови.

Літні канікули

У Швейцарії існує безліч дитячих таборів, які:

• Розробляють якісні освітні програми. Шкільні канікули в Швейцарії - це вивчення іноземних мов під керівництвом висококваліфікованих педагогів.

• Пропонують оригінальний активний відпочинок: верхова їзда, альпінізм, скелелазіння, гра в гольф, великий теніс та ін.

• Організовують цікаві тури. Літні канікули дають шанс дітям від 7-18 років відвідати легендарні міста країни такі як: Монтре, Берн, Женеву, Лозанну.

Слід зазначити, що Швейцарія визнана однією з найпрогресивніших країн в освітній сфері.

Зимові канікули

Провести новорічні канікули в Швейцарії - це можливість для вашої дитини:

• Оцінити велич і красу засніжених Альп.

• Пройти інтенсивний курс (8-22 год. / Тиждень) вивчення французької та англійської мов. При бажанні можна додатково вивчити німецьку та італійську.

• Зайнятися активними видами спорту. Практично всі мовні школи Швейцарії включають в програму «Зимові канікули» гірськолижні сесії, які проводяться досвідченими інструкторами.

Важливо додати, що діти, які приїхали в країну під час новорічних, різдвяних свят, можуть взяти участь у традиційних розвагах, загальних вечерях і вуличних гуляннях.

Весняні і осінні канікули

Якщо ви хочете, щоб дитина з користю провів канікули, оздоровився і вдосконалив іноземну мову - організуйте йому навесні / восени поїздку до Швейцарії.

Весняні і осінні канікули дуже нетривалі, тому студентів і школярів чекає посилена програма, спрямована на освітній і культурний розвиток. Особливість даних періодів - це мінімальна завантаженість шкіл, що як правило впливає на вартість канікулярних проектів.

Освітні тури в Швейцарію проводяться цілий рік, залишається тільки вибрати, коли краще відвідати цей лінгвістичний і шоколадний рай вашій дитині.

 

Читати далі

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію