Освітні тури і канікули в Швейцарії для українців від StudySo
ua
en ru
banner
Освітні тури в Швейцарії
Канікули в Швейцарії - це незабутній досвід, який пропонує поєднання приголомшливої гірської краси, чистих озер та захоплюючих культурних вражень. Тут ви знайдете усе починаючи від активного спортивного відпочинку до надзвичайних прогулянок по замкам та старовинних містах.
Канікули в Швейцарії - освітній і розважальну подорож

Швейцарія - це невелика країна, що славиться мальовничими горами, пишними виноградниками, надзвичайно смачним шоколадом і великою кількістю унікальних історичних надбань.

Канікули в Швейцарії - це не тільки захоплююча подорож, але і можливість вивчити мови (французька, англійська, італійська або німецька), дізнатися особливості вимови і тонкощі граматики безпосередньо від носіїв мови.

Літні канікули

У Швейцарії існує безліч дитячих таборів, які:

• Розробляють якісні освітні програми. Шкільні канікули в Швейцарії - це вивчення іноземних мов під керівництвом висококваліфікованих педагогів.

• Пропонують оригінальний активний відпочинок: верхова їзда, альпінізм, скелелазіння, гра в гольф, великий теніс та ін.

• Організовують цікаві тури. Літні канікули дають шанс дітям від 7-18 років відвідати легендарні міста країни такі як: Монтре, Берн, Женеву, Лозанну.

Слід зазначити, що Швейцарія визнана однією з найпрогресивніших країн в освітній сфері.

Зимові канікули

Провести новорічні канікули в Швейцарії - це можливість для вашої дитини:

• Оцінити велич і красу засніжених Альп.

• Пройти інтенсивний курс (8-22 год. / Тиждень) вивчення французької та англійської мов. При бажанні можна додатково вивчити німецьку та італійську.

• Зайнятися активними видами спорту. Практично всі мовні школи Швейцарії включають в програму «Зимові канікули» гірськолижні сесії, які проводяться досвідченими інструкторами.

Важливо додати, що діти, які приїхали в країну під час новорічних, різдвяних свят, можуть взяти участь у традиційних розвагах, загальних вечерях і вуличних гуляннях.

Весняні і осінні канікули

Якщо ви хочете, щоб дитина з користю провів канікули, оздоровився і вдосконалив іноземну мову - організуйте йому навесні / восени поїздку до Швейцарії.

Весняні і осінні канікули дуже нетривалі, тому студентів і школярів чекає посилена програма, спрямована на освітній і культурний розвиток. Особливість даних періодів - це мінімальна завантаженість шкіл, що як правило впливає на вартість канікулярних проектів.

Освітні тури в Швейцарію проводяться цілий рік, залишається тільки вибрати, коли краще відвідати цей лінгвістичний і шоколадний рай вашій дитині.

 

 

Читати далі

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію