ua
en ru
Мовна школа для тих, хто живе музикою.

Команда StudySo поспішає поділитися чудовою новиною!


Тепер, з початку листопада 2015 для всіх учнів і студентів, що живуть музикою, є прекрасна можливість займатися своєю улюбленою справою в прекрасній столиці Австрії - у місті Відень!

Мовна школа ActiLingua надає можливість об'єднаних курсів німецької мови та уроків музики у Віденській консерваторії. Музичні заняття включають в себе спів і вивчення різних теоретичних знань. Дані уроки німецької мови і музики підібрані як і для професіоналів, так і для аматорів.

Уроки музики проводяться у Віденській консерваторії, яка розташована зовсім недалеко від кампуса мовної школи, так що поїздка на транспорті або прогулянка не стануть обтяжливими. Навпаки, кожного разу Ви будете відкривати для себе такий талановитий Відень, де сформувалися такі великі музичні генії як Моцарт, Шуберт, Бетховен і Брамс. Близько 600 студентів з усього світу вивчають музику саме в цьому інституті.

Розклад звнять із музики:

  • практичні уроки: 1 індивідуальний інструментальний або 1 вокальний урок на тиждень;
  • теоретичні уроки: 1 з теоретичних предметів раз у тиждень (історія музики; історія музичної композиції, акустика, інструментальне навчання).

Розклад занять з німецької мови (на вибір):

  • стандартний курс (20 уроків / тиждень) + культурная програма (5 уроків / тиждень);
  • інтенсивний курс (30 уроків / тиждень) + культурная програма (5 уроків / тиждень).

Умови дуже лояльні і прості! Для тих, хто вже має деякі знання німецької мови заняття починаються кожен понеділок круглий рік поспіль, а для новачків - кожен понеділок. Тривалість також радує - від 4 до 52 тижнів. Мінімальний вік учнів - 16 років.


Більш детальну інформацію щодо вартості та датах початку курсів, телефонуйте за номером і уточнюйте у менеджера освітнього агентства StudySo!

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Поділіться в соц.мережах
Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію