ВИВЧЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ, ДІЄВІ ПОРАДИ ЯК ВПОРАТИСЬ ТА ДОСЯГТИ УСПІХУ
ua
en ru
ВИВЧЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ, ДІЄВІ ПОРАДИ ЯК ВПОРАТИСЬ ТА ДОСЯГТИ УСПІХУ

Вивчення будь-якої мови, зокрема німецької, це челендж. Чому? Спосіб мислення, думки, вільний час, планування дня – все підпорядковано вивченню обраної мови.

З іншої сторони – вивчення німецької мови відкриває нові горизонти – можливість навчання за кордоном, участь у програмі стажування або подальшого працевлаштування, чи отримання роботи з іноземними інвестиціями. Тому, часу не гай, а за німецьку скоріше сідай!

Починаючи щось нове, звісно потрібно розуміти, яким шляхом йти, як ефективно та як за короткий час здолати дистанцію, тому до вашої уваги хочемо представити мега ефективні поради, за допомогою яких ви оволодієте німецькою мовою дуже швидко та наблизитеся до своєї мети.

Паради, які діють:

  • Німецька мова – є близьким родичом англійської, знання якої є великим бонусом для вас.
  • Увесь секрет німецької мови в тому, що простота і водночас складність побудована на логіці. Тому варто почати з найменшого: звуків, слів, речень, текстів.
  • Основна лексика: у кожній мові є безліч слів. Але найбільш вживані – 3000. Тому і у оволодінні німецької мови варто зосередити увагу на лексиці, яка є рейтинговою і найбільш застосовуваною.
  • Речення. Це така мовленнєва одиниця, яка має свої чіткі правила-формули. Володіючи формулою речення, ви можете сказати чи спитати будь-що влучно і без помилок.
  • Поповнюйте невтомно і щоденно свій словник: купіть собі паперовий словник, створіть сторіночку у memrise чи Quizlet і кожного дня вивчайте мінімум 10-20 слів. Це хороший і вагомий внесок у здійснення вашої мрії.
  • Три найголовніші частини мови (іменник, прикметник і дієслово). Спершу вчіть більшість іменників вже з артиклями і у множині. Почніть з того, що вас оточує. Дієслова варто вчити ті, які ви у своїй рідній мові часто вживаєте. Повірте, і у німецькій, ви теж будете ними користуватися.
  • Прикметники: варто почати з найпростіших, а потім вже підбирати синоніми.
  • Дивіться та читайте. Можна почати з дитячих розповідей та мультиків. Потім підліткові серіали і вже як результат – художні фільми. Субтитри використовувати доречно на початкових етапах. Далі вже аудіо навички з’являться,  словниковий запас розшириться і текст буде сприйматися на 100 відсотків.
  • Пишіть та говоріть. Знайдіть собі друзів по переписці та по скайпу, налаштуйте можливості щодо вашого спілкування. Без тренування комунікативних та письмових навичок вивчення мови не буде повноцінним.
  • Візьміться за вивчення мови вже зараз. Створіть у собі навичку працювати над німецькою протягом 21 дня і скоро ви будете на фініші до своєї мрії!

 

Бажаємо успіхів!

 

Корисні матеріали:

https://mel.fm/druzya_mela/2764930-german  - Ігри

https://crazylink.ru/deutsch/german-books-stories.html?type=6&lan=deutsch – Книги та розповіді

https://www.adme.ru/tvorchestvo-kino/15-serialov-dlya-teh-kto-uchit-nemeckij-1153260/  - серіали та фільми

https://www.de-online.ru/igry_dlya_izucheniya_nemeckogo_yasyka  - Ігри

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Поділіться в соц.мережах
Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію