Гейдельбергский университет
ua
en ru
Дані для Програми навчання
Вища освіта
Приблизні витрати
Плата за навчання 1500 + 172 EUR / 1 семестр
Оренда студентських апартаментів 250-850 EUR / 1 місяць
Харчування 200-300 EUR / 1 місяць
Страхування 100-120 EUR / 1 місяць
Опис

Транспорт покривається студентським внеском

Навчальні матеріали 150-250 євро/1 місяць

Телефонний зв'язок 20 євро/1 місяць

Штудієнколег Хайдельберг (M, T, W, G, S)
Приблизні витрати
Плата за навчання 172 EUR / 1 семестр
Оренда студентських апартаментів 250-850 EUR / 1 місяць
Харчування 200-300 EUR / 1 місяць
Страхування 100-120 EUR / 1 місяць
Гейдельберський університет
Місцезнаходження: Гейдельберг, Німеччина (Баден Вюртемберг)
Рік заснування: 1386
Тип установи: Державний
Мова: англійська,
німецька
Кількість студентів: 28653
Семестровий внесок: 1672 EUR
Гранти та стипендії: Надається
Сайт www.uni-heidelberg.de/

Гейдельберзький університет є найстарішим університетом Німеччини, а також дослідницьким навчальним закладом з міжнародною репутацією. Гейдельберзький університет є сильним теоретично та методологічно, що однозначно відображається в усіх наявних програмах і дисциплінарній культурі. Одинадцять наукових співробітників та професорів Гейдельберзького університету були нагороджені Нобелівськими преміями за досягнення в області: хімії, медицини, фізики. У Гейдельберзі навчалися реформатор Філіп Меланхтон, поет епохи бароко Мартін Опіц, композитор Роберт Шуман, письменник Йозеф фон Ейхендорфа, філософ Ханна Арендт, психоаналітик Маргарет Мічерліх і колишній федеральний канцлер Гельмут Коль; також Моніка Хармс, перша жінка, що стала федеральним генеральним прокурором, і Вольфганг Кеттерле, який отримав Нобелівську премію з фізики. Факультети:

- Факультет біологічних наук

- Факультет хімії та наук про Землю

Читать Далі

- Факультет математики та інформатики

- Факультет фізики та астрономії

- Філософський факультет

- Факультет сучасних мов

- Богословський факультет

- Юридичний факультет

- Факультет поведінкових та культурологічних досліджень

- Факультет економіки та соціальних наук

- Медичний факультет Гейдельберг

- Медичний факультет Мангейм

Меньше Деталей

FAQ

Чи можна вступити до Університету Гейдельберг після шкільної освіти в країні Non-EU?

Якщо у вас IB диплом міжнародної школи, то у вас є всі шанси на схвалення вашого документу про освіту, і ви можете подавати заявку на 1й курс. Однак, якщо у вас атестат загальноосвітньої школи країни Non-EU, то такий документ не є еквівалентним німецькому атестату середньої освіти, і ви можете вступити до навчального закладу для іноземців - Studienkolleg. Навчання триває як правило два семестри, кожен семестр можна повторити ще один раз. По закінченню всі студенти здають зовнішнє оцінювання FSP.

Який мовний сертифікат необхідно надати для отримання запрошення в Штудіенколлег Гейдельберг?

Для отримання допуску до навчання в Штудіенколлег Гейдельберг необхідно надати доказ знань німецької мови на рівні В2 / С1, а також здати вступний іспит з німецької мови.

Які предмети включені в програму Штудіенколлег Хайдельберг?

Перелік предметів, що вивчаються в Штудіенколлег залежить від бажаного напрямку для подальшого навчання в університеті. Для підготовки до навчання на факультеті медицини та біології (М-курс) вивчаються: німецька мова, хімія, біологія, фізика, математика. Для гуманітарного (G-курс) вивчаються: німецька мова, література, історія, соціологія або географія. Технічні та математичні напрямки (Т-курс) вимагають вивчення німецької мови, математики, фізики, хімії або інформатики (в залежності від спеціальності). Економічні спеціальності (W-курс) передбачають вивчення предметів: німецька мова, економіка підприємства або бухгалтерський облік, англійська мова, соціологія або географія або інформатика (в залежності від спеціальності).

Які мовні сертифікати приймаються для можливості навчання на бакалаврських та магістерських програмах в Університеті Гейдельберг німецькою та англійською?

Мова навчання на всіх програмах бакалавра і на більшості напрямків магістратури в Гейдельберзькому університеті - німецька. Добре знання німецької мови на рівні С1 - обов'язкова умова для навчання. Сертифікати, які приймаються для навчання на німецькій мові: DSH-2; Goethe-Zertificate C2; Test DaF (4444); Feststellungsprüfung; OSD C2; telc C1. Для допуску до навчання на англійській мові на програмах магістратури приймаються наступні сертифікати: TOEFL (PBT); TOEFL (CBT); TOEFL (IBT); IELTS; CAE; TOEIC.

Якого роду підготовку передбачає курс пропедойтики (Propädeutisches Vorsemester) і на кого він розрахований?

Перспективні іноземні студенти, у яких кваліфікація еквівалентна німецькому абітуру і хто хотів би підвищити свої предметні знання та специфічні мовні навички в предметі, який вони хочуть вивчати в Гейдельберзькому університеті, можуть подати заявку на відповідний семестровий базовий курс (Propädeutisches Vorsemester) в Міжнародному навчальному центрі.

Місцезнаходження навчального закладу
Відгуки

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію