Гамбургский университет
ua
en ru
Дані для Програми навчання
Вища освіта
Приблизні витрати
Плата за навчання 332 EUR / 1 семестр
Оренда студентських апартаментів 250-850 EUR / 1 місяць
Харчування 200-300 EUR / 1 місяць
Страхування 100-120 EUR / 1 місяць
Опис

Транспорт покривається студентським внеском

Навчальні матеріали 150-250 євро/1 місяць

Телефонний зв'язок 20 євро/1 місяць

Штудієенколег Гамбург (M, T, W, G)
Приблизні витрати
Плата за навчання 332 EUR / 1 семестр
Оренда студентських апартаментів 250-850 EUR / 1 місяць
Харчування 200-300 EUR / 1 місяць
Страхування 100-120 EUR / 1 місяць
Гамбургський університет
Місцезнаходження: Гамбург, Німеччина (Гамбург)
Рік заснування: 1919
Тип установи: Державний
Мова: англійська,
німецька
Кількість студентів: 43957
Семестровий внесок: 332 EUR
Гранти та стипендії: Надається
Сайт https://www.uni-hamburg.de/

Гамбурзький університет розташовується в четвертому за величиною місті Німеччини і є по істині міжнародним та багатонаціональним. Такій відкритості університету сприяла філософія самого міста Гамбург, який позиціонує себе і в політичному і в культурному сенсі «ворота світу». Університет співпрацює з численними міжнародними університетами та з радістю приймає міжнародних студентів та вчених. Університет Гамбурга пропонує 71 бакалаврську програму і більше 88 магістерських програм. Незважаючи на те, що Гамбурський університет є одним із наймолодших університетів Німеччини, наукові відкриття та досягнення професорів і випускників університету вже увійшли в історію науки і техніки.

Факультети:

- Факультет права

Читать Далі

- Факультет бізнесу, економіки та соціальних наук

- Факультет медицини

- Факультет освіти

- Гуманітарний факультет

- Факультет математики, інформатики та природничих наук

- Факультет психології та людського руху

- Факультет ділового адміністрування (Гамбурзька школа бізнесу)

Меньше Деталей

FAQ

Чи можу я подати заявку на магістерську програму в Гамбурзькому університеті з моїм диплом бакалавра отриманим у себе на Батьківщині?

Диплом бакалавра дає право продовження навчання на рівні магістратури. Однак, в даному випадку необхідно враховувати, що програма бакалаврської програми у вас на Батьківщині і в Німеччині може істотно відрізнятися. Рішення про еквівалентність вашого бакалаврського диплома і відповідності магістерською програмою приймає приймальна комісія. Як правило, наші студенти можуть без проблем продовжити вивчення тієї ж самої спеціальності. У деяких випадках можуть бути приписані додаткові предмети для подолання академічної різниці.

Які терміни подачі заявки? Чи є відмінності в залежності від програми?

Практично всі програми в Гамбурзькому університеті викладаються німецькою мовою, за винятком кількох міжнародних магістерських програм. Всі німецькомовні програми передбачають подачу заявки 2 рази на рік: на зимовий (з 1 червня до 15 липня) і на літній семестр (з 1 грудня до 15 січня). Винятком є ​​міжнародні магістерські програми, на які подача заявки можлива один раз на рік на зимовий семестр (з 15 лютого до 31 березня).

Чи можуть знадобитися знання додаткових іноземних мов і для яких програм?

Деякі бакалаврські програми вимагають знань і інших іноземних мов крім німецького на високому рівні. Якщо ви не зможете надати підтвердження знань інших мов, ви не будете допущеними до певних програм. Серед таких програм: Business administration (major); French (major, minor, and teaching subject); History (major, minor, and teaching subject in teacher training in secondary education); Gemeinsamer Studiengang Rechtswissenschaft (Hamburg / Istabul); Classical archeology (major); Classical philology (major and minor in Latin and Greek studies); Latin American studies (minor focusing on Hispanic America); Medieval studies (minor); Spanish (major, minor, and teaching subject); Business mathematics (major); Psychology (major and minor); Alevi religion (teaching subject for teacher training in primary and lower secondary education I); English (teaching subject for teacher training in primary and lower secondary education I); Protestant religion (teaching subject for teacher training in secondary education); Islamic religion (teaching subject in teacher training in primary and lower secondary education I); Greek (teaching subject in teacher training in secondary education); Latin (teaching subject in teacher training in secondary education); Turkish (teaching subject for all teacher training degrees).

Чим може бути корисний кар'єрний центр для студента?

Кар'єрний центр співпрацює з усіма факультетами та надає допомогу студентам, випускникам та молодим дослідникам для можливості закріпитися на професійній ниві і спланувати свій професійний шлях. Кар'єрний центр проводить інформативні семінари, лекції, а також дає поради по наступним темам: аналіз потенціалу, кар'єрне планування, подача заявки, лідерство, отримання фінансування. Завдяки платформі Гамбурзьких університетів 'Stellenwerk' студенти і випускники можуть шукати студентську роботу, відповідні стажування, або можливості пов'язані з темою дослідження для підготовки заключних тез.

Яка вартість студентської страховки? Коли необхідно мати страховку вже в наявності?

Вам необхідно надати підтвердження наявності німецької страховки при особистій реєстрації на навчання. Вартість студентської страховки в Гамбург складає приблизно 100 євро / 1 місяць.

Місцезнаходження навчального закладу
Відгуки

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію