Фрайбургский университет
ua
en ru
Дані для Програми навчання
Вища освіта
Приблизні витрати
Плата за навчання 1500 + 155 EUR / 1 семестр
Оренда студентських апартаментів 250-850 EUR / 1 місяць
Харчування 200-300 EUR / 1 місяць
Страхування 100-120 EUR / 1 місяць
Опис

Транспорт покривається студентським внеском

Навчальні матеріали 150-250 євро/1 місяць

Телефонний зв'язок 20 євро/1 місяць

Штудієнколег Хайдельберг (M, T, W, G, S)
Приблизні витрати
Плата за навчання 172 EUR / 1 семестр
Оренда студентських апартаментів 250-850 EUR / 1 місяць
Харчування 200-300 EUR / 1 місяць
Страхування 100-120 EUR / 1 місяць
Фрайбургський університет
Місцезнаходження: Фрайбург, Німеччина (Баден Вюртемберг)
Рік заснування: 1457
Тип установи: Державний
Мова: англійська,
німецька
Кількість студентів: 24391
Семестровий внесок: 1655 EUR
Гранти та стипендії: Надається
Сайт https://uni-freiburg.de/

Університет Фрайбурга розташований в центрі міста, яке вважається столицею курортного регіону Шварцвальд. Незважаючи на значні руйнування, заподіяні Фрайбургу під час Першої, а потім Другої світової війни, в місті збереглося (або було ретельно відреставровано) чимало старовинних будівель унікальної архітектури. Кілька таких будівель займає один із найстаріших університетів Західної Європи, елітний навчальний заклад ─ університет Фрайбурга. Навчальний заклад як і раніше пропонує навчання на бакалавраті і магістратурі, а також отримання професорської кваліфікації з усіх важливих дисциплін сьогодні: гуманітарних, природничих і технічних наук, медицини, права і теології. Університет пропонує 288 програм для навчання. Така різноманітність забезпечує ідеальне середовище для інноваційних міждисциплінарних досліджень. Університет пишається своїми випускниками, серед яких відомі філософи, видатні дослідники, а також Нобелівські Лауреати. Заслуги та досягнення Фрайбурзького університету регулярно відображаються в різноманітних національних і міжнародних рейтингах. Факультети:

- Факультет теології

- Факультет права

Читать Далі

- Факультет економіки і поведінкових наук

- Факультет медицини

- Філологічний факультет

- Гуманітарний факультет

- Факультет математики і фізики

- Факультет хімії і фармації

- Біологічний факультет

- Факультет навколишнього середовища і природних ресурсів

Інженерний факультет

Меньше Деталей

FAQ

Чи можна подавати заявку на кілька програм до Фрайбурзького університету?

Тільки одна заявка може бути розглянута. Якщо ви подали більш ніж одну заявку, до уваги буде прийнята остання заявка в рамках періоду подачі. Заявка на альтернативну програму повинна бути подана у формі програми вторинного вибору. Винятком є ​​програми з економіки (громадський і неприбутковий менеджмент) B.Sc., Біологія B.Sc., та Психологія в рамках DOSV, де ви також можете подати заявки на додаткові програми з обмеженим доступом.

Чи є лист очікування для отримання місця на навчання в університеті Фрайбург і як все відбувається?

При онлайн подачі заявки вам дозволяється вказати одну пріоритетну програму і дві вторинного вибору. Допуск до програм з обмеженням в рамках вторинного вибору може спрацювати в разі, якщо всі інші апліканти пріоритетних заявок програми вашого вибору вже отримали допуск і все ще є місця. Після дедлайну 15.07 приймальна комісія проводить так званий перший раунд рішень, в якому розглядають тільки пріоритетні заявки. Для додаткових вільних місць далі розглядаються всі заявки вторинного вибору і несхвалені пріоритетні заявки (за умови, що програм вторинного вибору у вас немає). Таким чином, якщо вашу заявку не схвалили під час першого раунду розгляду, то ваша пріоритетне заявка буде розглянута ще раз в листі очікування. Якщо ж це неможливо, то вашу заявку вторинного вибору розглянуть. Якщо вашу заявку схвалять, далі розгляд вже неможливо. Якщо ви бажаєте взяти участь у процедурі списку очікування за пріоритетною програмою, то, отже, не подавайте заявку на програму вторинного вибору.

Які сертифікати на підтвердження знань німецької мови приймаються для навчання на бакалаврських та магістерських програмах?

Всі програми бакалавра та державного іспиту є на німецькій мові. Для допуску до навчання вам необхідно буде надати один з можливих сертифікатів підтвердження знань німецької мови: DSH-2 or -3; DaF (TDN 4 or 5); Goethe Zertificate C2; DSD II (4 * C1 or 3 * C1 or 1 * B2); telc C1. Для магістерських програм можуть бути застосовані інші вимоги в залежності від програми та мови навчання.

Коли приблизно очікувати рішення про допуск або відмову?

Для зимового семестру лист з рішенням про допуск на 1й семестр має бути в наявності до середини серпня; для літнього семестру - до початку лютого.

Чи є певний дедлайн для «старих шкільних випускників»?

Дедлайн для таких аплікантів 31 травня застосовується тільки в разі подачі заявок через hochschulstart.de і тільки для програм: людська медицина; фармацевтика; стоматологія.

Місцезнаходження навчального закладу
Відгуки

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію