Боннський університет
ua
en ru
Дані для Програми навчання
Вища освіта
Приблизні витрати
Плата за навчання 310 USD / 1 семестр
Оренда студентських апартаментів 250-850 USD / 1 місяць
Харчування 200-300 USD / 1 місяць
Страхування 100-120 USD / 1 місяць
Опис

Транспорт покривається студентським внеском

Навчальні матеріали 150-250 євро/1 місяць

Телефонний зв'язок 20 євро/1 місяць

Штудієнколег Райнішес в Бонн и Берліні (M, T, W)
Приблизні витрати
Плата за навчання 2950 USD / 1 семестр
Оренда студентських апартаментів 250-850 USD / 1 місяць
Харчування 200-300 USD / 1 місяць
Страхування 100-120 USD / 1 місяць
Боннський університет
Місцезнаходження: Бонн, Німеччина (Північний Рейн-Вестфалія)
Рік заснування: 1818
Тип установи: Державний
Мова: англійська,
німецька
Кількість студентів: 35000
Семестровий внесок: 310 USD
Гранти та стипендії: Надається
Сайт https://www.uni-bonn.de

Двісті знаменних років багатої історії, близько 38 000 студентів щорічно та відмінна репутація на національному та міжнародному рівні - все це стосується провідного німецького університету Бонн. Університет Бонна пропонує понад 200 різноманітних програм, а також розробив свої власні унікальні навчальні та дослідницькі методи, які отримали визнання та схвалення в усьому світі. Університет пишається своїми випускниками Вольфганг Пауль (досягнення в галузі фізики) і Рейнхард Рідко (досягнення в галузі економіки), які були нагородженні Нобелівською премією. Боннський університет активно співпрацює з понад 80 університетів і дослідницьких центрів по всьому світу. Університет є одним з найбільших навчальних закладів Німеччини і володіє 349 будівлями, розкиданими по всьому місту; 58 бібліотеками з фондом близько 5 мільйонів книг і томів і 2 замками. Факультети:

- Факультет католицького богослов'я

- Факультет протестантського богослов'я

Читать Далі

- Факультет права і економіки

- Медичний факультет

- Факультет мистецтв

- Факультет математики і природознавства

- Факультет сільського господарства

Меньше Деталей

FAQ

Чи є можливість попередньої підготовки до FSP в державному Штудіенколлег при Боннському університеті?

Особливістю всіх державних університетів федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія є повна відсутність державних Штудіенколлегів (винятком є ​​Штуденколлег університету Бохум, курс Т). Відповідно державні університети, розташовані у федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія на приймають заявки на попереднє навчання в державних Штудіенколегах. Подача заявки можлива тільки на отримання місця для програм бакалаврату, магістратури або PhD.

Чи є можливість отримання попередньої мовної підготовки, якщо мій рівень поки що не достатній для навчання в університеті?

Для можливості навчання в Боннському університеті вам необхідно надати підтвердження знань німецької рівня С1. У разі, якщо ви досягли рівня володіння німецькою В1, ви можете приєднатися до курсу підготовки DSH.

Чи можу я розраховувати на оплачувану роботу під час навчання в Боннському університеті?

Міжнародним студентам з дозволом на перебування (residence permit) дозволяється офіційно працювати без будь-яких додаткових дозволів у разі, якщо загальна кількість робочих годин протягом року не перевищує 120 днів на повний робочий графік, або 240 робочих днів на неповний робочий графік. 4 робочих години на день вважаються як робочі години неповного графіку зайнятості. У разі якщо ви вже відпрацювали 120 днів в поточному році, то для можливості продовжити роботу вам необхідно звернутися за дозволом в Bundesagentur für Arbeit і Ausländeramt.

Скільки часу надається на пошук роботи після закінчення програми в Боннському університеті і що важливо враховувати при пошуку роботи?

Після закінчення освіти в Боннському університеті іноземним студентам дозволяється продовжити дозвіл на перебування ще на 1 рік. Даний дозвіл на перебування (residence permit) діє аналогічно тому, що було раніше в період навчання. Вам необхідно завчасно сповістити Ausländerbehörde про своє рішення пошуку роботи. Також важливо враховувати питання підтвердження відповідного фінансування на період пошуку роботи (це може бути або самофінансування, або блокований рахунок в німецькому банку). При пошуку роботи важливо враховувати, що ваша посада і рід діяльності повинні обов'язково відповідати вашій освіті.

Чи є окремий гуртожиток для студентів Боннського університету? Які умови необхідно виконати для отримання місця в гуртожитку?

Боннський державний університет не володіє своїм власним гуртожитком і ніяк не допомагає вирішити питання з пошуком місця проживання. У разі пошуку бюджетного і гідного варіанту кімнати або квартири необхідно звернутися в Studentenwerk. Однак, в разі відправки заявки на Studentenwerk слід враховувати, що дана студентська організація зможе вам допомогти за умови, що ваш вік не більше ніж 30 років і ви ще не провчилися 15 семестрів. Так як число студентів значно збільшилося за останній час, то такі апартаменти бронюють досить швидко. Вартість таких апартаментів від 184 до 492 євро за 1 місяць. Студенти з обмеженими можливостями забезпечуються апартаментами в першу чергу. Є також певні привілеї для студентів міжнародних англомовних програм.

Місцезнаходження навчального закладу
Відгуки

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію