Мюнхенский технический университет
ua
en ru
Дані для Програми навчання
Вища освіта
Приблизні витрати
Плата за навчання 145 EUR / 1 семестр
Оренда студентських апартаментів 250-850 EUR / 1 місяць
Харчування 200-300 EUR / 1 місяць
Страхування 100-120 EUR / 1 місяць
Опис

Транспорт покривається студентським внеском

Навчальні матеріали 150-250 євро/1 місяць

Телефонний зв'язок 20 євро/1 місяць

Штудиенколлег Мюнхен (M, T, W, G)
Приблизні витрати
Плата за навчання 145 EUR / 1 семестр
Оренда студентських апартаментів 250-850 EUR / 1 місяць
Харчування 200-300 EUR / 1 місяць
Страхування 100-120 EUR / 1 місяць
Мюнхенський технічний університет
Місцезнаходження: Мюнхен, Німеччина (Боварія)
Рік заснування: 1868
Тип установи: Державний
Мова: англійська,
німецька
Кількість студентів: 45356
Семестровий внесок: 145 EUR
Гранти та стипендії: Надається
Сайт https://www.tum.de/

Мюнхенський технічний університет (скорочено ТУМ) є єдиним технічним університетом Баварії і одним з найбільших вищих навчальних закладів в Німеччині. Університет входить в об'єднання технічних університетів Німеччини TU 9 і є одним з найпрестижніших вузів Німеччини. ТУМ приділяє багато уваги як фундаментальним дослідженням для розвитку наукових знань та ідей в цілому, так і прикладних досліджень для розробки конкретних рішень певних проблем. Щорічно ТУМ залучає до співпраці понад 1000 нових партнерів як в наукових, так і в бізнес сферах. В університеті здійснюється навчання за 172 програмами. Поряд з типовими для технічного вузу факультетами технічних і природничих наук існують і факультети економіки, спорту та медицини. 17 наукових співробітників та студентів університету нагороджені Нобелівською премією за досягнення в області хімії, літератури, медицини та фізики. Факультети:

- Факультет аерокосмічної промисловості і геодезії

- Факультет архітектури

Читать Далі

- Факультет хімії

- Факультет цивільної, гео і екологічної інженерії

- Факультет електротехніки та обчислювальної техніки

- Факультет інформатики

- Факультет математики

- Факультет машинобудування

- Факультет фізики

- Факультет спорту і наук про здоров'я

- Педагогічна школа

- ТУМ Школа управління

- ТУМ Школа природних наук

- ТУМ Вайенштефан Школа менеджменту

- ТУМ Медичний факультет ТУМ

Меньше Деталей

FAQ

Який мінімальний середній бал потрібно мати для отримання запрошення?

Майже для всіх програм в ТУМ немає особливих критеріїв до середнього балу (GPA). Дозвіл на допуск ґрунтується на декількох чинниках і оцінки це всього лише частина конкурсного відбору.

Чи є бакалаврські програми в TUM англійською? Який сертифікат потрібно для підтвердження знань англійської?

ТУМ пропонує понад 70 програм з викладанням англійською мовою, в тому числі кілька бакалаврських англомовних програм. Для можливості навчання англійською мовою університет приймає такі сертифікати: TOEFL (iBT) 88; IELTS 6.5; CAE -grades A, B, C; CPE - grades A, B, C. Школа Менеджменту ТУМ може прийняти сертифікат GMAT з результатом не менше 600 пунктів як достатній доказ знань англійської мови на деякі з магістерських програм. Для деяких бакалаврських програм знання англійської мови можуть бути підтверджені під час співбесіди. Серед англомовних бакалаврських програм наступні: Bachelor of Engineering (B.Eng.) Chemical Engineering; Bachelor of Engineering (B.Eng.) Electronics and Data Engineering; Bachelor of Science (B.Sc.) Management and Technology; Bachelor of Science (B.Sc.) Management and Technology (TUM-BWL).

У чому різниця між поняттями допуску до навчання (admission) та зарахуванням на програму (enrollment)?

Для можливості навчання в університеті вам необхідно отримати допуск до навчання, а також і офіційне зарахування. Допуск до навчання підтверджує, що ви відповідаєте формальними критеріями, успішно пройшли конкурсний відбір (якщо такий є) і можете навчатися. Однак, для можливості стати офіційно зарахованим студентом вам необхідно також пройти процедуру зарахування або, іншими словами, імматрикуляцію. Після імматрикуляції ви отримаєте статус студента, можете записуватися на предмети та іспити, а також користуватися бібліотекою та ін. можливостями університету.

Чи можу я вивчати німецьку в ТУМ?

ТУМ не пропонує підготовчих мовних курсів німецької. Для навчання в університеті ТУМ вам необхідно вже володіти німецькою на достатньому рівні. У разі, якщо ви вже є зарахованим студентом, ви можете скористатися послугами мовного центру ТУМ з вивчення арабської, китайської, датської, голландської, англійської, французької, німецької, хібру, італійської, японської, корейської, норвезької, португальської, російської, іспанської, шведської, турецької.

Чи можу я вивчати медицину в TUM?

ТУМ пропонує тільки другу сходинку медичної освіти - клінічну підготовку, а це значить, що ви не зможете почати вашу медичну освіту в ТУМ. Отримання першого ступеню медичної освіти можливо в ЛМУ, який є партнерським ВНЗ ТУМ. Після закінчення першого ступеня в ЛМУ студенти можуть далі продовжити медичне навчання в ТУМ.

Місцезнаходження навчального закладу
Відгуки

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію