Мюнхенский университет Людвига-Максимилиана
ua
en ru
Дані для Програми навчання
Вища освіта
Приблизні витрати
Плата за навчання 145 EUR / 1 семестр
Оренда студентських апартаментів 250-850 EUR / 1 місяць
Харчування 200-300 EUR / 1 місяць
Страхування 100-120 EUR / 1 місяць
Опис

Транспорт покривається студентським внеском

Навчальні матеріали 150-250 євро/1 місяць

Телефонний зв'язок 20 євро/1 місяць

Штудиенколлег Мюнхен (M, T, W, G)
Приблизні витрати
Плата за навчання 145 EUR / 1 семестр
Оренда студентських апартаментів 250-850 EUR / 1 місяць
Харчування 200-300 EUR / 1 місяць
Страхування 100-120 EUR / 1 місяць
Мюнхенський університет Людвига-Максиміліана
Місцезнаходження: Німеччина (Боварія)
Рік заснування: 1472
Тип установи: Державний
Мова: англійська,
німецька
Кількість студентів: 53091
Семестровий внесок: 145 EUR
Гранти та стипендії: Надається
Сайт https://www.lmu.de/

Мюнхенський університет відомий в усьому світі та регулярно посідає чудові рейтингові позиції за різні показники, включаючи репутацію, результати досліджень та викладання, а також цитування звітів про дослідження в авторитних виданнях. Близько 50000 молодих людей з Німеччини та з 130 країн по всьому світу навчаються в даному університеті. На сьогодні ЛМУ має понад 600 партнерських угод з університетами в усьому світі. Від єгиптології до стоматології Мюнхенський університет пропонує понад 300 програм для навчання з великою кількістю можливих комбінацій. Для студентів педагогічних напрямків понад 100 предметів на вибір.

Факультети:

- Факультет католицького богослов'я

Читать Далі

- Факультет протестантського богослов'я

- Факультет права

- Факультет ділового адміністрування - Мюнхенська школа менеджменту

- Економічний факультет

- Факультет медицини

- Факультет ветеринарної медицини

- Факультет історії та мистецтв

- Факультет філософії, філософії науки та релігієзнавства

- Факультет психології та педагогічних наук

- Факультет вивчення культури

- Факультет мов та літератури

- Факультет соціальних наук

- Факультет математики, інформатики та статистики

- Факультет фізики

- Факультет хімії і фармації

- Біологічний факультет

- Факультет наук про Землю

Меньше Деталей

FAQ

Які основні вимоги для вступу до ЛМУ на програму бакалавра та магістра?

Програми в ЛМУ поділені за такими категоріями: програми з обмеженням в залежності від національності; програми з обмеженням на місцевому рівні; програми без обмежень; програми з передреєстрацією; програми зі вступним оцінюванням. Залежно від категорії програми від вас можуть знадобитися додаткові умови для допуску крім надання основних документів, що включають: документи за освітою з транскрипт; сертифікати англійської / німецької мов; резюме; мотиваційний лист; копія закордонного паспорта. Для допуску на програми з обмеженням враховуються правила квоти та середнього балу.

Що станеться, якщо ви встигнете зробити завдання тільки однієї частини вступного тесту для допуску до навчання в Штудіенколлег (з німецької мови або з математики)?

Вступний тест вважається зданим, якщо тільки ви виконали завдання з німецької та з математики. Таким чином, ви повинні однаково успішно пройти обидві частини тесту. Якщо ви успішно виконали тільки одну частину тесту (з німецької мови або з математики), то вам доведеться здавати обидві частини тесту знову, якщо ви повторно будете складати вступний іспит на наступний семестр.

Які предмети включені в програму Штудіенколлег Мюнхен?

Т курс предмети: німецька мова, математика, фізика і хімія, інформатика або конструктивна геометрія або електротехніка (в залежності від обраної програми) М курс предмети: німецька мова, хімія, біологія, фізика, математика, латинсько-грецьке словесне навчання. W курс предмети: німецька, математика, економіка і бізнес-адміністрування, суспільствознавство, англійська мова (B1 / B2) S / G курс предмети: німецька, література, історія, суспільствознавство, англійська (B2) / латинь (в залежності від програми)

Чи надає ЛМУ навчання онлайн?

Як один з європейських лідируючих дослідницьких університетів, ЛМУ дотримується найвищих міжнародних стандартів в навчанні та дослідженні. ЛМУ охоплює широкий спектр напрямків, починаючи від гуманітарних і культурних наук, права, економіки, соціальних наук і закінчуючи медициною і природничими науками. «Введення в практику освіти», «основи маркетингу», «керівництво по застосуванню медичної діагностики» - це лише деякі з тем, охоплених програмою онлайн-навчання LMU. На платформі "Coursera" у вільному доступі онлайн є окремі курси за певними тематиками, по закінченню курсу можна отримати підтверджуючий сертифікат. Більш детально: https://www.coursera.org/lmu

Чи є можливість у студентів ЛМУ отримання практичного досвіду в іншій країні? Які основні вимоги до студента? Чи сприяє університет в пошуку місця для стажування?

Всі студенти ЛМУ можуть в будь-який час спланувати стажування за кордоном. Отримання практичного досвіду зазвичай рекомендується після 3го семестру. Основними вимогами до кандидатів є знання мови, наприклад англійської, або французької та звичайно ж хороші знання і скіли за час навчання за програмою. В університеті працює Кар'єрний центр, де вам зможуть підказати порадою. Серед країн для отримання практичного досвіду, які користуються попитом - Великобританія, США, Франція, Іспанія та ін. Місце практики підбирається відповідно до ваших цілей: бізнес компанія, громадська організація, неприбуткова організація, або дослідний інститут. Підготовку бажано починати завчасно, так як деякі компанії можуть підбирати собі інтернів за рік до початку стажування, а деякі і за два місяці. З метою отримання фінансування на період стажування студентам ЛМУ рекомендується також завчасно подати заявку на отримання стипендії або гранту.

Місцезнаходження навчального закладу
Відгуки

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію