Коледж ITM | освітнє агентство StudySo
ua
en ru
Виберіть
Дані для Програми навчання
Неповна вища освіта
Период занять жовтень-січень (Зимовий семестр) березень-червень (Літній семестр) Приблизні витрати
Плата за навчання 20810 EUR / 4 семестра
Оренда студентських апартаментів 350 EUR / 1 місяць
Харчування 250 EUR / 1 місяць
Страхування 60 EUR / 1 місяць
Опис

Вартість навчання:

 • 1400 євро - одноразовий реєстраційний внесок; 4500 євро/ 1 сем*4 семестра; 1410 євро - навчальні матеріали, книги, форма, поїздки; Разом: 20 810 євро за 4 семестра программи ITM коледжу.
 • проїздний - 75 євро/ 1 сем
13 недельная стажировка
Период занять в летний период между 1 и 2 годом обучения в колледже
Оренда студентських апартаментів 350 EUR / 1 місяць
Харчування 250 EUR / 1 місяць
Страхування 60 EUR / 1 місяць
Опис

Проїздний - 75 євро/ 1 сем

Університети-партнери для отримання степені бакалавру
Период занять круглорічно
Харчування 250 EUR / 1 місяць
Страхування 100 EUR / 1 місяць
Опис

Період навчання:

 • Stenden University 1,5-2года
 • Manchester Metropolitan Univetrsity 1 год
 • ICHM 2 года
 • IBS 1,5 года
 • FH Salzburg 2 года

Вартість навчання:

 • 7800 євро/1 рік -Stenden University
 • 9000 фунтів стерлінгів/1 год - Manchester Metropolitan University
 • 35860 доларів/ 1 рік- ICHM
 • 266 євро/1 міс - IBS
 • 380 євро/1 сем- FH Salzburg

Оренда апартаментів:

 • 390 євро/1 ммс (Stenden University)
 • 100 фунтів стерлингів/1 тиждень (Manchester Metropolitan University
 • 8500 доларів/1 рік (ICHM)
 • 350 євро /1 міс (IBS/FH Salzburg)
Коледж ITM
Місцезнаходження: Бад-Фьослау, Австрія
Рік заснування:
Тип установи: Приватний
Мови: німецкій
Сайт www.itm-college.eu

Міжнародний коледж туризму і менеджменту (ITM College) спеціалізується на навчанні іноземних студентів у сфері гостинності та туризму, як в Австрії, так і в усьому світі. ITM готує мотивованих і відкритих молодих людей для успішної кар'єри в міжнародній індустрії гостинності та туризму. Міжнародний Коледж Туризму і Менеджменту (ITM Colledge) розташований в 25 км на південь від столиці Австрії Відня у Бад Фьослау - термальному курорті, відомому своєю мальовничою природою і цілющими джерелами.

На час навчання в Міжнародному Коледжі Туризму і Менеджменту кожному студенту надаються сучасно обладнані номери з балконом і видом на мальовничий парк. У коледжі є їдальня і бістро "Courtyard", що пропонують широкий асортимент вибору страв. По закінченню Міжнародного Коледжу Туризму і Менеджменту (ITM Colledge) випускники набувають можливість застосувати отримані вміння та навички в туристичних державних і приватних організаціях, індустрії гостинності (готелі, курорти, ресторани), тур агентствах, туристичних консалтингових компаніях, круїзної та авіа індустрії, або в побудові свого бізнесу.

Міжнародний Коледж Туризму і Менеджменту (ITM Colledge) видає дипломи подвійного зразка, які дають можливість і продовжити навчання і працевлаштуватися як в будь-якій країні Європи, так і у Великобританії.

Інші відомості про программу: Неповна вища освіта

Період навчання в університеті-партнері для отримання ступені бакалавра займає від 1-го до 2-х років. За час навчання в коледжі студенти крім академічної та практичної підготовки також мають можливість вивчити додатково іноземну мову (у тому числі німецьку, французьку, іспанську) до рівня В2-С1. Навчання проходить англійською мовою.

Ключові напрямки освіти:

 • Готельний і туристичний менеджмент
 • Менеджмент кухнею і рестораном
 • включаючи мови (німецька як іноземна); предмети, пов'язані з бізнесом, такі як бухгалтерський облік, контролінг, управління бізнесом та економіка.

ITM коледж пишається понад 1600 випускників з 96 різних країн. Студенти з усього світу створюють динамічну, глобальну і багатокультурну атмосферу на кампусі.

Інші відомості про программу: 13 недельная стажировка

Після 2-го семестру навчальної програми студенти повинні пройти 13-тижневе стажування. Протягом цього періоду навчання студенти отримують уявлення про те, як працюють готельні, або туристичні підприємства, переймають важливий досвід для майбутньої кар'єри.

За час проходження програми студенти можуть розвивати свої маркетингові та комунікаційні навички, а також навички спілкування з гостями, подання блюд і приготування страв. Екскурсії до передових готелів Відня допоможуть студентам розкрити нові ідеї, отримати натхнення на власні професійні ідеї майбутнтого становлення, а також налагодити корисні знайомства, які допоможуть їм розпочати свою кар'єру після завершення навчання.

Інші відомості про программу: Університети-партнери для отримання степені бакалавру

Коледж акредитований австрійским міністерством освіти і направляє для продовження навчання в університетах-партнерах в інших країнах світу (Stenden University / Nertherlands; Manchester Metropolitan University / UK; або в Австрії (IBS Vienna, FH Salzburg). Середня тривалість навчання для отримання ступені бакалавра в університетах-партнерах ITM колледжу становить - 1 рік (2 семестри).

Студенты продовжують вивчати основи підприємництва та бізнесу у виборній сфері, відвідують заняття по стратегічному менеджменту, включаючи фінансовий аналіз, максимізація прибутку, аналіз ринку і складання бізнес-плану. Крім того, кожен студент буде займатися дослідницьким проектом, включаючи практику, що одночасно покращує навички і знання в розумінні процесів організації та менеджменту у виборній області.

Місцезнаходження навчального закладу
Відгуки

Відправити заявку

Заповніть форму і найближчим часом з вами звяжеться наш менеджер

Ваш коментарій

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію