Університет прикладних наук ФХ Аахен
ua
en ru
Дані для Програми навчання
Вища освіта
Приблизні витрати
Плата за навчання 307 EUR / 1 семестр
Оренда студентських апартаментів 250-850 EUR / 1 місяць
Харчування 200-300 EUR / 1 місяць
Страхування 100-120 EUR / 1 місяць
Опис

Транспорт покривається студентським внеском

Навчальні матеріали 150-250 євро/1 місяць

Телефонний зв'язок 20 євро/1 місяць

Університет прикладних наук ФХ Аахен
Місцезнаходження: Аахен, Німеччина (Північний Рейн-Вестфалія)
Рік заснування: 1971
Тип установи: Державний
Мова: англійська,
німецька
Кількість студентів: 14500
Семестровий внесок: 307 EUR
Гранти та стипендії: Надається
Сайт https://www.fh-aachen.de/

Університет прикладних наук Ахен (FH Achen) пропонує більш ніж 90 бакалаврських і магістерських програм для підготовки до сучасних професій. Крім MINT спеціальностей (математики, інформатики, природничих наук і технологій), університет також готує до таких професій як бізнес науки та дизайн. Щорічно університет випускає близько 2000 нових фахівців. Університет прикладних наук Ахен є одним з кращих навчальних закладів Німеччини з підготовки фахівців в області електро- інженерії, механічної інженерії та інформатики і співпрацює з більш ніж 150 університетів по всьому світу. Факультети:

- Факультет архітектури

- Факультет цивільного будівництва

Читать Далі

- Факультет хімії та біотехнологій

- Факультет мистецтв та дизайну

- Факультет електротехніки та IT

- Факультет аерокосмічної інженерії

- Факультет бізнес-досліджень

- Факультет машинобудування та мехатроніки

- Факультет медичних технологій та прикладної математики

- Факультет енергетичних технологій

Меньше Деталей

FAQ

Чи співпрацює університет прикладних наук Ахен з уні-асист, чи потрібно іноземним студентам подавати заявку через уні-асист?

Для можливості подати заявку на програми бакалаврату іноземні студенти повинні спочатку відправити заявку на уні-асист. Реєстрація платна. Подача заявок на програми бакалаврату (за винятком програм бізнес наук) можлива один раз на рік, тільки на зимовий семестр. Регулярні дати подання заявки: до 15.07 (зимовий семестр), до 15.01 (літній семестр). Початок навчання з 1.09 (зимовий семестр) або з 1.03 (літній семестр).

Чи надає Університет прикладних наук Ахен можливість отримання бакалаврської освіти англійською мовою? Які основні вимоги?

Єдиною англомовною бакалаврською програмою в університеті є напрям Глобальний бізнес і економіка. Серед основних вимог: відповідність німецькому абитур; сертифікат на підтвердження знань англійської мови рівня В2 (IELTS 5.0 / TOEFL 72).

Подаючи заявку на обрану програму бакалаврату в Університеті прикладних наук Ахен, чи слід готуватися до конкурсних випробувань і що слід враховувати при підготовці?

Більшість програм в Університеті прикладних наук Ахен припускають обмежену кількість місць, а це значить, що, по-перше, при розгляді заявки враховується середній бал попереднього навчання, а по-друге, вам може бути призначений вступний тест, або ж доведеться виконати умову перед навчальної практики.

На скільки програм можна одночасно подати заявку?

Максимально дозволено подавати заявку на 3 програми, не більше. Дане правило стосується програм бакалаврату та магістратури з обмеженням. У разі подання кількох заявок одночасно, кожна заявка заповнюється окремо.

Які міжнародні мовні сертифікати є схвалені для навчання в Університеті прикладних наук Ахен?

Як еквівалент DSH-1 приймаються сертифікати Test DaF (4 * 3), Goethe-Zertifikat В2, Telc Zertifikat B2; як еквівалент DSH-2 приймаються сертифікати Test DaF (4 * 4), Goethe-Zertifikat С2, Telc Zertifikat С1 hochschule;

Місцезнаходження навчального закладу
Відгуки

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію