Зимові канікули за кордоном 2023
ua
en ru

Зимові канікули за кордоном 2022/2023

StudySo пропонує чудову можливість поєднати корисне з приємним на час зимових канікул усім бажаючим у віці 6-17 років, а саме вивчати німецьку/англійську мови разом з однолітками з інших країн та приймати участь у програмі активного зимового відпочинку та спорту. Впевнені, за участі у подібній програмі, діти та підлітки отримають нові враження, знайомства, вдосконалять свої навички знання німецької/англійської мов, поринуть у знайомство з новою культурою та традиціями регіону, а також матимуть гарний відпочинок. Програми в період зимових канікул не надто перевантаженні саме навчанням та передбачають багато розваг і живого спілкування, що дасть значний ефект та прогрес у вивченні мови, а також стимул та натхнення до кращих навчальних результатів у майбутньому.

Зимові канікули в Австрії, Німеччині та Швейцарії – дивовижна можливість спробувати свій улюблений вид зимового спорту, потренувати мовні навички та отримати надзвичайні емоції, заряд позитивної енергії і бадьорості.

Цього року канікулярний період в українських школах припадає саме на період з 25 грудня по 12 січня. StudySo має широкий асортимент зимових програм як на зазначений так і на інші періоди. Отже, далі пропонуємо вашій увазі опис найкращих пропозицій на зимовий період.

Зимові канікули у Австрії

St. Gilgen International School (St. Gilgen)

Робоча мова – англійська

Вік 10-17 років

Дати проведення: 8.02-15.02.2023

Вартість: € 2000/ 1 тиждень повного пансіону

Зимовий лідерський табір Міжнародної школи Сент-Гілген в Австрії у кооперації з Швейцарською міжнародною академією лідерства пропонують програму у зимовий період усім бажаючим розвивати свої навички лідерства в найдивовижнішому природному середовищі у підніжжя австрійських Альп поблизу Зальцбурга.

Табір зимового лідерства пропонує цілий ряд активних заходів на свіжому повітрі - від скелелазіння до ходьби на снігоступах та від біатлону до катання на лижах у горах, під час яких студенти розвивають навички постановки цілей, керування часом, лідерства, глобального громадянства, спілкування, командної роботи та інше.

Програма спеціально розроблена для поєднання цікавих занять та веселих ігор паралельно із семінарами та оцінюваннями, що є потужним інструментом розвитку навичок навчання та лідерства студентів. У цьому зимовому таборі учасники спробують найдивовижніші зимові види діяльності, семінари та навчання.

Зимові канікули у Німеччині

Carl Duisberg (Radolfzell)

Робоча мова – німецька

Вік 15-17 років

Дати проведення: 7.01-28.02.2023

Вартість: від € 560/ 1 тиждень

Зимовий табір з вивченням німецької мови та зимовими видами спорту у Альпах передбачає катання на ковзанах, санях, гру в настільний теніс, відвідування кіно та музеїв, боулінг та ін. За гарної погоди можливі поїздки на весь день для катання на лижах у Австрії або Швейцарії (лише для досвідчених лижників). Кожні вихідні пропонуються екскурсії до Констанц, Фрайбург, Штутгардт, Страсбург, Цюріх.

Програма табору окрім розваг передбачає 24 год/ 1тиждень вивчення німецької мови та по 2 год/ 1 тиждень практичний воркшоп, необмежений доступ до онлайн навчальних матеріалів. В групі від 5 до 15 учасників.

До вартості програми включено курс німецької мови, нульовий зріз, матеріали курсу, сертифікат учасника, проживання, повний пансіон на буднях та напівпансіон на вихідних, програму дозвілля, проїзний на громадський транспорт.

Мінімальна тривалість програми 2 тижні, день приїзду у неділю після обіду, день від’їзду у суботу вранці. Для учасників з початковим рівнем знань німецької мови початок програми можливий з 7.01.2023. Для учасників із середнім рівнем знань німецької мови початок програми кожного понеділка з 7 січня до 28 лютого 2023.

Вартість програми з проживанням у кімнаті на 1го - 580 євро/ 1 тиждень; у кімнаті на 2х – 560 євро/ 1 тиждень; у приймаючій сім’ї в окремій кімнаті – 620 євро/ 1 тиждень. Можливі додаткові витрати на екскурсії, лижне спорядження.

Lindenberg Schule (Lindenberg)

Робоча мова – німецька

Вік 13-17 років

Дати проведення: протягом року, включаючи Різдво та Новий Рік

Вартість: € 1020/ 1 тиждень

Зимовий табір у Лінденберг має унікальне розташування на околиці курортного містечка з кількістю жителів 11 000 та знаходиться лише в 1,5 годин їзди від Австрії, Швейцарії та Озера Констанц. До центру Лінденберг лише 10 хвилин пішої ходьби. Школа може прийняти до 200 учасників та пропонує інтенсивний курс німецької мови у поєднанні з надзвичайною програмою дозвілля. Школа має у своїй власності чудове обладнання та технічне оснащення, має власний басейн, спортивні зали, поле для мінігольфу, та багато іншого.

Програма інтенсивного курсу вивчення німецької мови передбачає 30 год/ 1 тиждень у групах до 11 студентів з мінімальною тривалістю 2 тижні і максимально 1 рік. Доступні рівні для  вивчення німецької мови А1-С2. Для учасників з початковим рівнем володіння німецькою мовою є обмеження по датам початку курсу, для учасників з середнім та вище рівнем володіння німецької мови початок курсу можливий з будь-якого понеділка.

У вартість програми включено: інтенсивний курс німецької мови, навчальні матеріали, повний пансіон, 24 години на добу нагляд, програма дозвілля, щотижневі екскурсії із вхідними квитками та сертифікат про проходження курсу. Заплановані екскурсії на час програми до Мюнхену (Allians Arena, BMW Welt, Olympiapark, Deutsches Museum), Штутгарту, Констанц, Ліндау, Мерсбург, Аугсбург, Кемптен та ін.

Трасфер з/до аеропорту, уроки катання на лижах та сноуборді сплачуються додатково.

Bad Schussenried Schule

Робоча мова – німецька

Вік 10-13 років, 14-17 років

Дати проведення: протягом року, включаючи Різдво та Новий Рік

Вартість: € 1020/ 1 тиждень

Зимовий табір школи у Бад Шусенрід розташований у історичному монастирському містечку з кількістю 8 300 жителів в надзвичайно гарній місцевості між озером Констанц та річками Дунай та Іллер. Школа знаходиться у комплексі поблизу парку та курортної зони. До центру Бад Шусендрід 5 хвилин пішої ходьби. Школа Бад Шусенрід чудово поєднує курс вивчення німецької мови, програму дозвілля та проживання – все в одному місці. Школа приймає до 300 учасників з різних країн світу та пропонує чудову інфраструктуру, що дозволяє учасникам курсу займатись спортом як у приміщенні, так і на вулиці.

Програма інтенсивного курсу для учасників віком 10-13 років передбачає 25 уроків/ 1 тиждень та для учасників віком 14-17 років – 30 уроків/ 1 тиждень з кількістю до 11 студентів в групі. Мінімальна тривалість курсу 2 тижні, максимальна – 1 рік. Доступні рівні вивчення німецької мови від А1 до С2.

У вартість програми включено: уроки німецької мови, навчальні матеріали, проживання, повний пансіон, цілодобовий нагляд, щоденна програма дозвілля, щотижневі екскурсії та вхідні квитки, сертифікат про проходження курсу.

Зимові канікули у Швейцарії

Village Camps (Leysin)

Робоча мова – англійська

Вік 10-17 років

Дати проведення: грудень-січень-лютий

Вартість: від CHF 2900/ 1 тиждень повного пансіону

Надзвичайні програми протягом грудня, січня, лютого для пошанувачів альпійського села з рухливими видами діяльності та зимовими веселощами, пустощами з локацією у резиденції Швейцарський Центр в Лейсин, всього лише 90 хвилин їзди від Женевського міжнародного аеропорту. З сонячних терас, гостьових кімнат та спалень резиденції відкривається чудовий краєвид прямо від долини Рон до Французьких Альп і до вершини Монт Бланк. Резиденція приймає до 180 учасників з усього світу.

 Англійська мова у Альпах (вік 10-17) – програма розрахована на учасників, які мають фокус на підготовку до тесту IELTS. В той же час програма передбачає збалансоване поєднання з маршрутом екскурсій, катання на лижах, та активну участь у інших зимових видах спорту.

15-24.12.2023 – CHF 2995

15-28.12.2023 – CHF 3550

1-12.01.2023 – CHF 2995

18-31.01.2023 – CHF2995

Зимова Академія (вік 12-17) – навчання взимку ще ніколи не було таким цікавим! Фокус на IELTS або STEM заняття вранці та зимові види спорту та екскурсії після обіду та ввечері!

6-15.02.2023 – CHF 2900

Зимові відчуття (вік 12-17) – чудове поєднання зимових пригодницьких видів діяльності, екскурсій і катання на лижах, та ін.

6-15.02.2023 – CHF2900

Frilingue (Liddes, Alpine Location)

ST.BERNHARD SKI & SNOWBOARD CAMP

Робоча мова – французька, англійська, німецька

Вік 8-17 років

Дати проведення: з 22.12 / 29.12 / 05.01 / 12.01 / 19.01 / 26.01 / 02.02 / 09.02 / 16.02 / 23.02.2023

Вартість: CHF 1400/ 1 тиждень

Програма зимового табору Frilingue передбачає 12 год/ 1тиждень вивчення або англійської, або французької, або німецької мови у поєднанні з 15 год/ 1 тиждень уроками катання на лижах або сноуборді. В групі максимально до 6 учасників. Рівень для початку програми може бути від рівня початківця і до просунутого. Це стосується як уроків вивчення мови, так і уроків катання на лижах або сноуборді. Тривалість програми можлива від 1 до 10 тижнів.

Просторі шале школи Frilingue знаходяться в Лідд, Сейнт Бернард в надзвичайно гарній тихій місцині на річці Дранс, русла річки Рона, приблизно 5 хвилин пішої ходьби від Валле-д'Аоста в Італії. Заміське розташування школи та відсутність дорожнього трафіку створюють абсолютно ідеальну атмосферу для відпочинку в затишку та теплі.

Протягом двох днів щотижня учасники програми отримують можливість досліджувати регіон та прийняти участь у екскурсіях до Цемат, Лозани, Сіон, Монтро та ін. Програма вечірнього дозвілля передбачає вечірню дискотеку, караоке, кіно вечір, казино, квест вечір, швейцарський вечір.

Вартість програми включає проживання у "Relais de Dranse" шале (кімнати розраховані на 8-6-4 студентів), напівпансіон (ланч та вечеря), курс англійської/французької/німецької, уроки катання на лижах/ сноуборді, сертифікат про участь у програмі, проїзний, дозвілля, траснфер з аеропорту Женеви. За користування спортивним обладнання передбачена додаткова оплата CHF 150/ 1 тиждень. За проживання у кімнаті на 6х студентів доплата CHF 50/ 1 тиждень, за проживання у кімнаті на 4х студентів доплата CHF 100/ 1тиждень.

У разі якщо сім’я бажає перебувати разом із дитиною на час програми, то є не проблема. Школа Frilingue за потреби може запропонувати сімейний пакет участі у програмі.

Les Elfes International Camps (Verbier)

Робоча мова – французька, англійська, німецька, іспанська

Вік 6-17 років

Дати проведення: з 7.12 по 25.04.2023

Вартість: від CHF 1995/ 1 тиждень

Програма зимового табору Лес Ельфс у Вербьє ось вже понад 25 років пропонує для дітей та підлітків з усього світу якісні  канікулярні програми, що поєднують у собі як вивчення однієї з 4-х мов  так і уроки занять зимовими видами спорту. Лес Ельфс розташований в центрі престижного швейцарського гірськолижного курорту Вербьє на висоті 1500 метрів, в самому центрі Альп.

Зимовий табір передбачає надзвичайну програму спортивного відпочинку у живописній місцині серед Швейцарських Альп. Окрім основних видів зимового спорту (уроків катаннях на лижах та сноуборді) учасники можуть також спробувати катання на санях, будування льодяних печер, прогулянку з факелами, катання на ковзанах, випробування дизайну та будування, плавання, скелелазіння у приміщенні, футбол, баскетбал, хокей, виліплення сніговика, відвідати квест ніч або дискотеку та багато, багато іншого.

Вартість програми зимового табору включає: уроки по навчанню катанню на лижах/ сноуборді в групі 2-8 учасників,  8 годин/ 1 тиждень мовних занять; повний пансіон, програму дозвілля. Додатково оплачуються мовні уроки - 15год/ 1 тиждень – CHF 175 ; лижне спорядження CHF 125/ 1 тиждень; сноуборд спорядження CHF 140/ 1 тиждень; оренда лижного одягу CHF 108/1 тиждень; шолом CHF 15/1 тиждень; трансфер – CHF170 (в обидві сторони).

Щоб отримати більше інформації про програмам зимових канікул, зв'яжіться з нами за допомогою одного з таких способів:

- Напишіть нашому онлайн-консультанту;

- Залиште заявку на сайті;

- Зателефонуйте +380673963676;

Навчайся та  будь успішним!

 

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію