Спеціальна пропозиція від StudySo!
ua
en ru

Бізнес освіта в Швейцарії!

Бізнес Школа Цюріх (UIBS)

Навчальний заклад пропонує наступні програми бакалавра: бізнес адміністрування, дизайн менеджмент, фешн менеджмент, готельний менеджмент, спортивні науки, технічний менеджмент, туристичний менеджмент. Всі програми передбачають ключові обов'язкові курси та спеціалізацію на вибір.

Основні вимоги для навчання по одному з напрямків програм бакалавра: Шкільна освіта - мінімум 11 років + Підготовча програма 6 обов'язкових курсів (30 ECTS) + 6 курсів за вибором (30 ECTS). АБО 12 років шкільної освіти + сертифікат IELTS мінімум 6.0.

Підготовча програма може тривати 1 рік і включати 3 семестру (по 20 ECTS кожен), або 4 семестри (по 15 ECTS кожен). Заняття проходять з пт. по пт. (8.30-18.30). Є можливість також взяти додаткові курси онлайн. Підготовча програма розрахована на абітурієнтів 17 років і старше, у кого шкільна освіта менше 12 років. Університет пропонує підготовчу програму (60 ECTS), яка дає необхідну кваліфікацію для допуску на програми бакалавра. Основні вимоги для навчання на підготовчій програмі: шкільна освіта мінімум 11 років + сертифікат англійської мінімум IELTS 5.0.

Початок програм можливий з жовтня, січня, квітня, серпня.

Вартість програми бакалавра (180 ECTS) - 72 000, 00 CHF.

Вартість навчання на підготовчій програмі 24 000, 00 CHF.

 

 

 

 

 

 

Швейцарська Бізнес Школа (SBS)

Навчальний заклад пропонує програми бакалавра з бізнес адміністрування. Програма бакалавра з бізнес адміністрування передбачає вивчення обов'язкових предметів, а також предмети за спеціалізацією на вибір. Програма включає вивчення наступних напрямків: бухгалтерська справа, фінанси, англійська та комерційна кореспонденція, міжнародні фінанси, стратегічний маркетинг.

Один академічний рік включає 2 семестри, або 4 чверті. Навчання з вересня по січень - зимовий семестр, і з лютого по червень - літній семестр. Витрати на проживання в Цюріх - близько 2 000, 00 CHF на 1 міс. Студентська віза дає дозвіл на роботу офіційно 20 годин в 1 тиждень. Однак, дуже часто для працевлаштування необхідне володіння німецькою, італійською або французькою. Університет також надає курси з вивчення німецької мови. Дедлайн подачі документів до 30 червня.

Вартість навчання за програмою в середньому 20 000, 00 CHF за 1 рік (60 ECTS). Після отримання позитивної відповіді студент оплачує 3 000, 00 CHF, вартість навчання 1й і 2й семестри - 8 500, 00 CHF за семестр, 3й-6й семестри оплата становить 10 000, 00 CHF за 1 семестр.

Міжнародний університет Женеви (IUG)

Навчальний заклад пропонує програму бакалавра з міжнародного менеджменту. Програма відповідає вимогам студентів, які орієнтовані на пошук глобальних перспектив. Студенти отримають навички управління і прийняття рішень в мульти-культурному оточенні в рамках прибуткових та неприбуткових організацій. Програма включає теорії і моделі менеджменту, принципи маркетингу, методи управління людськими ресурсами та організаційної поведінки, навички лідерства, техніки міжнародного бізнесу. Тривалість програми 3 роки (180 ECTS).

Початок навчання можливо з вересня, січня, квітня.

Для отримання позитивної відповіді щодо зарахування важливо:

- попередня академічна освіта;

- демонстрація інтелектуальних здібностей і потенціалу інтелектуального зростання;

- досягнення в рамках позашкільних активностей;

- академічні або бізнес досягнення;

- суспільна діяльність;

Студенти, які не можуть надати сертифікат з подачею документів, зобов'язані відвідувати курси англійської при університеті.

Вартість навчання 34 500, 00 CHF за 1 рік (навчальні матеріали включені), або 11 500, 00 CHF за 1 триместр.

Освітнє агентство StudySo з радістю допоможе вам підібрати програму для отримання бізнес освіти, а також організуємо ваше зарахування в один з вищих навчальних закладів Швейцарії. Звертаємо вашу увагу, що первинна консультація і підбір програм абсолютно безкоштовний!

Щоб отримати більше інформації про спеціальні пропозиції Швейцарських бізнес шкіл, зв'яжіться з нами за допомогою одного з таких способів:

  • Напишіть нашому онлайн-консультанту;
  • Залиште заявку на сайті;
  • Зателефонуйте +380673963676.

Навчайся та будь успішним!

 

 

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію