BHMS
ua
en ru

Бізнес, кулінарне мистецтво та готельно-рестораний менеджмент в BHMS!

Провідна школа готельного бізнесу в Швейцарії B.H.M.S. запрошує на навчання та стажування! Університет знаходиться в центрі одного з найкрасивіших міст країни - Люцерн. Які переваги та можливості чекають на вас протягом навчання?

 

  • отримуєте ступінь бакалавра за спеціальністю «Готельний менеджмент» всього за 18 місяців навчання, а також за 18 місяців стажування;
  • навчаєтесь за унікальною системою, завдяки якій студент має змогу зосередитись лише на 3-4 предметах протягом 4 міні-періодів по 5 тижнів кожний;
  • проходите 4-5 місяців щорічно оплачуваного стажування в готелі або ресторані.

 

Окрім цього, школа B.H.M.S. співпрацює з міжнародними кадровими агентствами, тому після закінчення навчання у вас є можливість працевлаштування в готелях та ресторанах Європи, Азії та Північної Америки!

 

Які умови навчання?

 

  • Вартість одного навчального року становить від 34 500 швейцарських франків. Ця сума також включає витрати на проживання, харчування, медичну страховку, навчальні матеріали.
  • Студент має змогу отримувати заробітну плату під час проходження стажування та частково оплачувати навчання зі свого заробітку.
  • Університет надає можливість оплачувати навчання частинами.

 

За своїм бажанням студент може взяти рік перерви, спробувати себе на повну робочу зайнятість у данній сфері, після чого відновити та продовжити своє навчання .

 

Якщо вас зацікавило навчання в Швейцарії в BHMS, звертайтесь до нас за консультацією! Наші спеціалісти допоможуть підготувати всі необхідні документи та будуть супроводжувати вас під час навчального процесу та стажування. Наші контактні номери телефонів: +380673963676.

 

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію