Вища освіта в Австрії!
ua
en ru

Вища освіта в Австрії!

Встигни подати заявку на отримання запрошення до 5.09, або до 5.02! Навчання німецькою та/або англійською! На програми зі вступний іспитом реєстрація один раз на рік навесні до 5.06.2023!

Вища освіта в Австрії наразі є доступною усім бажаючим!

При відповідності мінімальним вимогам Ви отримуєте умовне запрошення на навчання, що дає Вам змогу почати навчання в надзвичайно комфортній країні для проживання та навчання достатньо просто!

Основними вимогами державних вузів для програм з навчанням німецькою мовою є - підтверджений рівень знань німецької мінімум А2 та документи про освіту (шкільний атестат або диплом); для програм з навчанням англійською мовою - підтверджений рівень володіння англійською мінімум В2 та документи про освіту (шкільний атестат або диплом).

Усі наші студенти під нашим керівництвом обов’язково також готують резюме та мотиваційний лист, що сприяє більшому розумінню власних цілей та пріоритетів.

 

Звертаємо увагу, що для англомовних програм в австрійських державних ВНЗ пропонується набагато менше місць в порівнянні з німецькомовними і Вам може бути призначено співбесіду, або вступний іспит. Переважна більшість англомовних програм в австрійських державних ВНЗ пропонується на отримання ступені магістра та PhD.

Австрійські приватні ВНЗ (всього 16) в основному пропонують програми англійською мовою. Перевагами навчання у приватних ВНЗ є невеликі групи та індивідуалізований підхід до кожного студента та ін.

Серед англомовних програм у приватних ВНЗ наступні: стоматологія, міжнародний бізнес, бізнес адміністрування, менеджмент, психологія, міжнародні відносини, івент менеджмент, готельний менеджмент.

Серед бакалаврських німецькомовних програм в держаних ВНЗ без конкурсу - історія, історія мистецтв, театр-кіно-медіа, німецька філологія, географія, статистика, славістика, математика, біомедична інженерія та інші. Бакалаврські німецькомовні програми в державних ВНЗ, що користуються попитом – бізнес адміністрування, економіка, психологія, архітектура, комп’ютерні науки, журналістика, політологія, хімія, фармацевтика, біологія, медицина - мають обмеження по реєстрації один раз на рік навесні та передбачають здачу вступного іспиту перед початком навчання на 1му курсі.

Конкурсні обмеження за умови сумлінного навчання зазвичай не заважають успішно розпочати навчання за обраним фахом на 1му курсі. Завдання є посильними та реальними для виконання.

Залишайте заявку нижче із зазначенням спеціального кодового слова “StudySo_Austria” та отримайте знижку 100 євро на «Повний пакет» послуг вартістю 1850 євро, а також подарунковий тест на Профорієнтацію для визначення професійних здібностей, можливостей та інтересів.

 

Щоб отримати більше інформації про програмами вищої освіти в державних ВУЗах Австрії, зв'яжіться з нами за допомогою одного з таких способів:

- Напишіть нашому онлайн-консультанту;

- Залиште заявку на сайті;

- Зателефонуйте +380673963676;

Навчайся та  будь успішним!

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію