Спеціальні пропозиції від Університету Модуль в м.Відень
ua
en ru

Спеціальні пропозиції від Університету Модуль в м.Відень

Завчасна оплата за навчання на бакалаврських та магістерських програмах дає можливість заощадити!

Університет вітає подачу заявок і оплату завчасно і пропонує скористатися спеціальною пропозицією та заощадити від 1 000 до 3 000 євро! Терміни подачі заявок та оплати за навчання на бакалаврські / магістерські / МВА програми до 31.05 на зимовий семестр, і до 30.11 на літній семестр. Для того щоб отримати знижку на оплату за навчання, рекомендується планувати подачу документів в найпізніший термін: до середини травня - на зимовий семестр, і до середини листопада - на літній семестр, з тим щоб було достатньо часу на розгляд документів і винесення рішення до позначених дедлайнів. Вищевказані дедлайни не стосуються програми МВА, прийом документів здійснюється протягом року. Розмір знижки залежить від кількості днів для оплати після отримання позитивної відповіді з запрошенням на навчання. Просимо звернути увагу, що знижка зниженої оплати діє тільки один раз, всі наступні оплати згідно стандартного плану.

 

 

 

Університет МОДУЛЬ

Знижка для аплікантів на бакалаврські програми

Сума знижки: €4000

Право на участь: усі апліканти ступеня бакалавра Школи туризму MODUL (Вища школа та ICHM).

Формат подання заявки: заявка не потрібна

Грант за академічні досягнення на здобуття ступеня Магістр наук

Сума гранту: 5000 євро

Право на участь: усі претенденти на програму навчання в магістратурі з успішністю бакалаврату 80% та вище мають право на знижку у розмірі 5000 євро на оплату навчання.

Формат подання заявки: заявка не потрібна

Навчання всіх курсів проходить англійською мовою, відповідно можна надати міжнародний сертифікат рівня С1, або скласти тест при університеті Модуль (90 хвилин, 120 євро).

Щоб отримати більше інформації про спеціальні пропозиції Університету Модуль, зв'яжіться з нами за допомогою одного з таких способів:

- напишіть нашому онлайн-консультанту;

- Залишіть заявку на сайті;

- зателефонуйте за телефоном +380673963676;

Навчайся та будь успішним!

 

 

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію