Вища освіта в Німеччині
ua
en ru

Штудієнколег Магдебург в Німеччині! Спеціальна пропозиція!

Приватний Штудіенколег при університеті Магдебург у Німеччині пропонує навчання за T, W, M курсам доуніверситетської підготовки.

Учасники програми Штудіенколега в Магдебург вивчають такі предмети як німецька мова, хімія, математика, фізика, інформатика (для медицини додатково біологія). Залежно від обраного курсу кількість годин варіюється.

Навчання в Штудіенколег триває з жовтня по липень. Останній етап навчання в Штудіенколезі передбачає підготовку до фінального тесту Feststellungsprüfung. Після кожного рівня студенти здають проміжні тести, пишуть контрольні, складають іспити. У Штудіенколлег створена онлайн система, яка дозволяє і студентам, і батькам відслідковувати результати успішності і відвідування. У Штудіенколлег є окремий ментор, який наглядає за студентами та є їх наставником. У разі неуспішності, або складного сприйняття навчального матеріалу, студентам можуть бути призначені додаткові заняття. За такі заняття додаткова оплата відсутня. У разі питань можна завжди записатися на консультацію до викладача.

Вартість навчання в Штудіенколег за 10 місяців з рівнем німецької мови В1 - B2 становить від 5800 євро.

 

 

Після закінчення навчання в приватному Штудіенколеге і здачі тесту Feststellungsprüfung, студент далі продовжує навчання в державному університеті Магдебурга за обраним раніше напрямку, або може подавати заявку в будь-який університет Німеччини. Навчання в державному університеті Магдебург безкоштовно, семестровий збір 104 євро / 1 семестр.

Основні вимоги для отримання запрошення на курси доуніверситетської підготовки в Штудіенколезі Магдебург:

- Сертифікат Гете на знання німецької мови мінімум В1 рівня;

- 20.08 підтвердити рівень німецької В1 на іспиті в Магдебург;

- атестат з додатком.

Після подачі необхідних документів та підтвердження знань німецької мови на рівні В1, абітурієнт отримує умовне запрошення від державного університету Магдебург. Розгляд документів для отримання запрошення на навчання в Штудіенколезі Магдебург займає від 2 до 4-х тижнів.

Успішне завершення навчання в Штудіенколезі Магдебург в залежності від обраного курсу дає можливість студентам продовжити навчання в будь-якому університеті Німеччини за такими спеціальностями:

- Т-курс - інженерія, електротехніка, цивільне будівництво, технології виробництва, комп'ютерні науки, хімія, фізика, математика;

- W-курс - соціальні науки, юридичні науки, економіка, бізнес адміністрування, економіка, європейська економіка, політологія, страхування;

- М-курс - прикладні біологічні науки, біохімія, дієтологія, молекулярна біологія, медицина, психологія, фармація, стоматологія, ветеринарія;

Залишайте заявку нижче із зазначенням спеціального кодового слова "StudySo_Magdeburg" і отримаєте знижку 200 євро на «Повний пакет» послуг вартістю 1650 євро, а також безкоштовний тест на профорієнтацію для визначення професійних здібностей, можливостей та інтересів.

Щоб отримати більше інформації за програмами штудієнколегів при державних ВНЗ Німеччини, зв'яжіться з нами за допомогою одного з таких способів:

- Напишіть нашому онлайн-консультанту;

- Залиште заявку на сайті;

- Зателефонуйте +380673963676;

Навчайся та будь успішним!

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію