Вивчення німецької / англійської / французької з проживанням в сім'ї викладача
ua
en ru

Програми повного занурення в мовне середовище HLI!

20% знижки на програму кожному за умови бронювання програми з проживанням в одній сім'ї для 2-х студентів!

Пропозиція діє для 2-х студентів, які бажають розділити участь в одній і тій же програмі в ті ж самі терміни. Студенти проживають в одній і тій же сім'ї, зазвичай ділять кімнату на 2-х, а також відвідують одночасно курс німецької / англійської. За бажанням студенти можуть додатково забронювати за аналогічним принципом програму культурного чи спортивного дозвілля.

Спеціальна пропозиція HLI діє за умови бронювання онлайн курсу на 10 і більше занять!

HLI пропонує онлайн курси для вивчення німецької / англійської мови (інші мови за запитом). Вартість 1-го уроку 45 хвилин загального мовного курсу, бізнес англійської / німецької або підготовки до іспиту становить £ 35, € 40, $ 50. У разі бронювання і попередньої оплати мовного курсу 10 занять і більше діє спеціальна пропозиція вартості, а саме: £ 30, € 35, $ ​​45. Основні вимоги до учасників курсу - наявність скайпу, мікрофону та навушників. Навчальні матеріали включені у вартість і надаються в електронному варіанті.

 

 

Спеціальна пропозиція -20% знижки за умови бронювання однотижневих програм проживання і мовних уроків!

У разі бронювання однотижневих програм повного занурення, що включає проживання і уроки німецької / англійської мови, діє акційна пропозиція - 20% вартості. Дана програма дозволяє сконцентрувати всі свої уроки на протязі 2, 3 або 4-денного періоду. Пропозиція не є дійсною у разі бронювання тільки уроків німецької / англійської мови. Участь у цій програмі можлива протягом цілого року.

Спеціальна пропозиція батькам з дитиною -20% дітям віком 4+, і - 75% дітям у віці менше 4-х років!

Дорослий батько, або обидва батьки з дитиною у віці до 4-х років і більше можуть взяти участь в програмі повного занурення. Програма передбачає проживання з повним пансіоном на 1го або 2х дорослих осіб.

За бажанням можна взяти мовний курс одразу для 2х осіб, або для 1го. Участь в програмі дитині у віці менше 4 років - 75%, дитині більше 4-х років -20% від вартості.

Спеціальна пропозиція студентам у віці 60+!

У разі оплати 15-годинної програми повного занурення учасникам у віці 60+ надається знижка 5%. Програма передбачає повний пансіон в будинку викладача, 10 годин індивідуальних занять в залежності від ваших інтересів (поточні справи, подорожі, кулінарія, природа і т. Д.) 5 годин для організації дозвілля (на вибір будь-які 3 варіанти): відвідування місцевого ринку, прогулянки по місту, сільській місцевості, пляжу, традиційна кухня, похід в паб, відвідування місцевих магазинів, огляд визначних пам'яток і т. д. Сім'ї вибираються згідно віковій групі, щоб відповідати інтересам і життєвому досвіду.

Щоб отримати більше інформації про спеціальні пропозиції по програмам повного занурення в мовне середовище HLI, зв'яжіться з нами за допомогою одного з таких способів:

- Напишіть нашому онлайн-консультанту;

- Залиште заявку на сайті;

- Зателефонуйте +380673963676.

Навчайся та будь успішним!

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію