Курси німецької в Австрії
ua
en ru

Вивчай німецьку мову в Австрії!

Бажаєте покращити знання німецької? Можливо плануєте освіту за кордоном, розвиток міжнародної кар'єри, або просто є бажання подорожувати і вільно спілкуватися?

Всі ці цілі і навіть більше ви зможете досягти в найкоротші терміни, вивчаючи мову в такій країні, як Австрія! Команда StudySo підготували дайджест найкращих пропозицій для вдосконалення мовних знань відповідно співвідношенню ціна і якість.

Австрія, Відень, IFU-Institut

Німецька / англійська / італійська / російська мови

Вік 18+

Дати курсу - з понеділка кожного місяця протягом року

Курс «Інтенсив німецької» передбачає вивчення німецької мови в невеликих групах 4-14 осіб з понеділка по четвер по 3 уроки щодня, включає 64 уроки або 48 годин повного занурення у вивчення граматики і лексики. Інтенсивний курс німецької доповнюється факультативними заняттями, участю в круглих столах, розмовним курсом німецької мови та ін. Розроблена методика курсу дозволяє заговорити німецькою вже після перших занять і швидко прогресувати. Додатково до інтенсивного курсу А 2.2., В 2.2., С2.2. можна взяти підготовку до тесту з німецької мови (OIF, OSD, EPD). Зручний час для навчання можна вибрати або з 8.15, або з 11.30, або з 18.00.

Проживання пропонується школою в окремій кімнаті в приймаючій сім'ї, в студентській резиденції (гуртожитку), в хостелі, або в окремій квартирі.

Вартість програми

- за 4 тижні програми «Інтенсив німецької» - 250 євро, або за 8 тижнів - 450 євро. Залежно від умов розміщення для проживання вартість становить від 280 євро до 1770 євро за 1 місяць. У разі якщо у вас є бажання ознайомитися з особливостями історичного центру Відень ви можете взяти пішу екскурсію по Відню вартістю 150 євро.

Австрія, Відень, Мовний центр DeutschAkademie

Німецька/ англійська/ французька мови

Вік 16+

Дати курсу - з понеділка кожного місяця протягом року

Курс «Інтенсив німецької» 4 тижні німецької мови проходить на базі кампуса в м.Відень (всього в 50 метрів від Віденської опери) в невеликих групах 7-12 осіб з понеділка по четвер по 3 уроки щодня. Всього школа пропонує 12 рівнів вивчення німецької мови. Для навчання застосовуються сучасні комунікативні методики. Мова вивчення німецької мови - німецька. Крім інтенсивного курсу німецької мовний центр Дойч Академія пропонує курс граматики, курс розмовної німецької, індивідуальні заняття. У мовному центрі Дойч Академії ви також можете пройти підготовку до міжнародного тесту OSD. Заняття проходять в зручний час на ваш вибір: 8.30-11.30; 11.45-14.45; 15.00-18.00; 16.15-19.15.

Проживання в апартаментах студентських гуртожитків підбирається з урахуванням індивідуальних побажань (школа дає лише лист рекомендацій для підбору житла).

Вартість програми

- за 4 тижні програми «Інтенсив німецької» - 270 євро; додатково можна взяти курс граматики 4 тижні - 135 євро; курс розмовної німецької 4 тижні - 135 євро; індивідуальні уроки німецької 50 євро / 1 рок, або 480 євро / 10 уроків; індивідуальні уроки англійської 54 євро / 1 урок, або 530 євро / 10 уроків; індивідуальні уроки французької 54 євро / 1 урок, або 530 євро / 10 уроків. За запитом є можливість забронювати культурну програму (екскурсії по місту з відвідуванням музеїв, архітектурних пам'яток, обговорення австрійської музики / мистецтва / історії). Книги можна придбати в школі, в вартість курсу навчальні матеріали не включені.

Австрія, Відень, Мовний центр Меридіан

Німецька / англійська/ російська мови

Вік 16+

Дати курсу - з понеділка кожного місяця протягом року

Курс «Інтенсив німецької» передбачає вивчення німецької рівнів А1-С2 згідно CEFR в невеликих групах (максимум 12 учасників) для дорослих і молоді в будь-який час протягом року на кампусі в історичному центрі Відня. Заняття проходять щодня з понеділка по п'ятницю по 3 уроки в ранковий час з 9.00 до 12.00. Особливістю школи Меридіан є те, що по закінченню курсу ви можете записатися на міжнародний тест OSD або OIF і здати його на базі школи, так як Меридіан є акредитованим тестовим центром. При бажанні ви також можете додатково забронювати вечірній курс вивчення німецької.

Проживання в апартаментах студентських гуртожитків підбирається з урахуванням індивідуальних побажань.

вартість програми

- за 4 тижні програми «Інтенсивний курс німецької» вартість становить від 350 євро; вартість вечірнього курсу за 4 тижні-325 євро; вартість «Інтенсивного курсу англійської» за 4 тижні - 390 євро; вартість іспиту на отримання міжнародного сертифікату варіюється в залежності від рівня А1-С2 від 105 євро за А1 і до 260 євро за С1 рівень. Письмова та усна частина іспиту проходить в один день, початок іспиту о 12.00 для рівнів А1 - В1; і о 9.00 для рівнів В2-С2.

Австрія, Грац, Мовна школа Deutsch in Graz (DIG)

Німецька мова

Вік 17 +

Дати курсу - протягом року

Курс німецької рівнів А1 - С1 може бути різної інтенсивності і тривалості в групах 8-12 учасників. Мовна школа DIG знаходиться в декількох хвилинах пішої ходьби від головної міської площі. Вивчення німецької проходить з урахуванням лінгвістичних особливостей австрійської місцевості, головний фокус - розвиток навичок усної та письмової комунікації. Для вдосконалення навичок читання і сприйняття мови використовуються автентичні матеріали для читання і аудіо прослуховування. По закінченню курсу слухачі можуть здати міжнародний іспит і отримати сертифікат OSD. Заняття проходять з понеділка по п'ятницю по 4 уроки щодня: 8.45 -12.05 інтенсивний курс німецької; додатково по вівторках: 13.30-15.00 практичний курс. Школа також пропонує вивчення німецької мови з урахуванням професійної лексики, наприклад, німецька для лікарів.

Проживання надається в апартаментах студентського гуртожитку в кімнатах одномісного, або двомісного розміщення. Кімнати оснащені всім необхідним для життя. Для харчування можна скористатися кухнею на поверсі. Кухонний посуд не надається. Альтернативою може бути проживання в приймаючій сім'ї в одномісній або двомісній кімнаті, або в приватній кімнаті в окремих апартаментах.

Вартість програми

- 4 тижні «Інтенсивного курсу німецької», який включає 80 уроків і 16 практичних занять становить - 528 євро; 8 тижнів - 1000 євро; 12 тижнів - 1500 євро; 16 тижнів - 2000 євро; 20 тижнів - 2500 євро. Додатково можна взяти вечірній курс, який проходить з вівторка по четвер з 19.35 по 21.05 вартістю за 8 тижнів -300 євро; курс розмовної німецької за 4 тижні - 90 євро. Вартість проживання в гуртожитку складає 120 євро / 1 тиждень. Сніданок включений у вартість проживання. Вартість проживання в сім'ї 252 євро / 1 тиждень (зі сніданком), або 280 євро / 1 тиждень (напівпансіон). Вартість проживання в приватній кімнаті в окремих апартаментах 180 євро / 1 тиждень.

Щоб отримати більше інформації про найкращі програми для вивчення німецької мови в Австрії, зв'яжіться з нами за допомогою одного з таких способів:

- Напишіть нашому онлайн-консультанту;

- Залиште заявку на сайті;

- Зателефонуйте +380673963676;

Навчайся та  будь успішним!

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію