+38 (093) 917-95-00

5 лютого - дедлайн подачі документів в Австрійські ВНЗ

Дата: 20.12.2018

Чому варто вчитися в Австрії?

Вища освіта в Австрії - хороший шанс отримати якісну освіту, яке високо котирується в будь-якій Європейській країні і дає високі шанси для працевлаштування та перспектив кар'єрного росту після закінчення. Всі вищі навчальні заклади Австрії пропонують спеціальності відповідно до сучасних тенденцій і запитам ринку праці. У студентів австрійських вузів є можливість отримати актуальні знання, вчитися в ногу з сучасними технологіями і методологіями. Всі студенти австрійських вузів знаходяться в сприятливому середовищі і оточенні для отримання мотивації стати якомога краще і навчитися якомога більшій. В Австрії навчаються студенти з усіх куточків світу, що дозволяє дізнатися більше про інші нації та культурах. Крім усього вище згаданого, Австрія вважається країною №1 з безпеки і комфортності проживання.

Всього в Австрії близько 80 вищих навчальних закладів, які пропонують більш 200 різних спеціальностей. Австрійські ВНЗ входять в ТОП-100 світових вузів, а деякі спеціальності займають почесне місце в світовому рейтингу ТОП-20.

 

Які спеціальності в яких ВНЗ вибирають наші студенти?

Серед найбільш популярних університетів Австрії: Віденський університет, Віденський економічний університет, Віденський технічний університет, Віденський сільсько-хозяственний університет, Віденський університет музики та сценічного мистецтва, Віденський медичний університет, Віденський ветеринарний університет, Американський університет Вебстер, Університет Модуль, Університет ім. Зигмунда Фрейда, Грац технічний університет, Грац медичний університет, Університет ім. Карла і Франца в Грац і ін. Наші студенти, як правило, вибирають такі спеціальності, як: економіка підприємства, міжнародний бізнес, туристичний менеджмент, юриспруденція, психологія, міжкультурні комунікації, журналістика, соціологія, статистика, історія мистецтв, політологія, машинобудування, ІТ технології, архітектура, біомедична інженерія, молекулярна біологія, хімія, фізика, математика, статистика, технології по захисту навколишнього середовища, ландшафтний дизайн, медицина, стоматологія, ветеринарія і ін.

 

Якою мовою навчатися?

Програми бакалавра в державних вузах представлені на німецькій мові. Для отримання запрошення в будь-якого ВНЗ Відня згідно з новими правилами необхідно надати підтвердження мінімального рівня володіння німецькою мовою мінімум А2. Мовні і підготовчі курси представлені тільки в Відні, Грац, Леобен. Для отримання запрошення на навчання до ВНЗ в інших містах Австрії необхідно спочатку відповідати вимогам університету, тобто мати еквівалент австрійського абітура і підтвердження знань німецької мови на рівні С1 (винятком можуть бути творчі спеціальності). Деякі магістерські та PhD програми в австрійських державних вузах доступні на німецькій мові, а деякі англійською. Всі приватні австрійські ВНЗ надають можливість навчання для ступеня бакалавра, магістра та PhD англійською мовою. Необхідний рівень володіння англійською мовою С1.

 

Яка вартість навчання в державних ВНЗ?

Вартість навчання на підготовчих курсах німецької мови у Відні - 1200 євро / 1 сем, в Грац - 600 євро / 1 сем; Вартість навчання на підготовчих курсах з предметів шкільного рівня - 480 євро / 1 сем у всіх трьох містах; Вартість навчання на програмі бакалавра, магістра, PhD - 756 євро / 1 сем. Витрати на 1 рік навчання і перебування в Австрійській Республіці складають близько 8 000 євро.

 

Що потрібно для досягнення позитивного результату?

- Вибрати університети і програми
- Скласти чіткий план по підготовці (мовна підготовка на отримання підтверджуючих сертифікатів, підготовка по необхідних предметів і отримання додаткових сертифікатів, визначитися з джерелом фінансування на час навчання, продумати мотивацію і підготувати резюме та рекомендаційні листи)
- Підготувати і зібрати необхідні документи для подачі на вибрані програми.
- Отримати запрошення для навчання в Австрійському ВНЗ


СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

Подача документів на 2 додаткові програми, в рамках повного пакету послуг з вищої освіти в Австрії!

дійсно до 13.01.2019

Тел .: +38 (093) 917-95-00 Тел .: +38 (067) 994-00-93,
Київ, вул. Ярославів Вал, 7, оф 203

Чекаємо ваших дзвінків!

Контакти
Навчання в Австрії Навчання в Німеччині Начання в Швейцарії Навчання в США
 • Киев, 01030,

  Ул. Ярославов Вал, 7,

  Офис 203

 • Тел.: +38 (093) 917-95-00

  Тел.: +38 (067) 994-00-93

 • zhl_studyso

 • Официальный представитель StudySo, компания "Гольфстрим"

  г. Москва, 105082,

  бул. Рождественский 10/7,

  стр. 1, 2 подъезд, 2 этаж

 • Тел.: +7 (968) 922-33-84

  Тел.: +7 (926) 957-68-74

 • studyso1

 • Austria

  Breitenfurter Strasse 114, office 5

  1120 Vienna

 • +436647930349

 • studyso_wien

fb:studyso