Програма обміну AU Pair в Німеччині для українців від StudySo
ua
en ru
banner
Au Pair в Німеччині
Au Pair в Німеччині
AU PAIR в Німеччині

Німеччина – це країна, яка динамічно розвивається. Соціальні гарантії, високий рівень розвитку економіки, наукові та технічні досягнення, багате культурне життя роблять її країною, дуже привабливою для молоді.

За останні роки чимало українців обрало навчання в Німеччині як спосіб знайомства з країною та отримання престижної освіти.

Програма Au-Pair Німеччина, яку пропонує своїм клієнтам агенція StudySo, це чудова можливість пізнати життя країни зсередини та вивчити іноземну мову. Учасник програми знаходиться у мовному середовищі, має можливість як отримувати теоретичні знання, так і контактувати з носіями мови,удосконалюючи свої знання на практиці.

Au-Pair в Німеччині – що це означає?

- Ви будете жити у приймаючій родині, у їх квартирі або власному будинку;

- Ви будете допомагати доглядати за дітьми та робити деякі справи по дому;

- На особисті витрати кандидат програми одержує невелику суму, якої вистачить для відпочинку на уїк-енд, а можливо і на відпустку, якщо добре економити - віза Au-Pair відчиняє двері у зону шенген;

- Найголовніше – це вивчення мови. Робочий графік Au-Pair в Німеччині складається таким чином, що у Вас буде вільний час для вивчення німецької мови та підготовку домашніх завдань.

Для українців, особливо для дівчат, які полюбляють спілкуватися з маленькими дітьми, це вдалий варіант робочого часу.

Клієнти агентства StudySo, які обрали програму Au-Pair Німеччина, можуть розраховувати на постійну підтримку від агентства. Ми допоможемо Вам у вирішенні будь якого питання.

Читати далі

Залишити запит

Заповніть форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Ваш коментар

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію