Програма Work and Travel в США
ua
en ru
Виберіть
Програма Work and Travel в США

Work and Travel USA - програма міжнародного студентського обміну, яка є одним з найкращих способів отримати унікальний досвід життя і подорожей в США на період канікул. Програма дає можливість працювати до чотирьох місяців, і подорожувати протягом одного місяця після - цього часу буде достатньо, щоб знайти нових друзів, удосконалити свої знання англійської у мовному середовищі і познайомитися з американською культурою.

Мінімальна зарплата в США відрізняється в залежності від штату. Роботодавець не має права платити менше встановленого мінімуму. Винятки становлять роботи в сферах, що передбачають отримання чайових. В середньому, можна розраховувати на зарплату близько 8-10 доларів / 1 година. 62% студентів заробляють понаднормові (47% студентів отримують більш 10.01 $ за кожну понаднормову годину), а 25% учасників працюють на другій роботі (що в свою чергу також сприяє більш високому доходу).

Більшість студентів витрачають на проживання $ 1500- $ 2000 за весь час перебування в США.

  • Проживання - приблизно $ 80 на тиждень.
  • Харчування - приблизно $ 300 в місяць
  • Засоби особистої гігієни - приблизно $ 35 на місяць
  • Інші витрати - $ 80

Наші послуги

Співбесіда, надання інформації про можливі вакансії та умови роботи, організація підписання договору на участь у програмі.

Підготовка, оформлення необхідних документів, допомога при написанні CV, заповнення форми DS-2019.

Індивідуальний підбір вакансії

Запис на співбесіду в Посольстві США для отримання візи J1

Орієнтаційний курс перед поїздкою

Реєстрація в системі SEVIS

* Додатково оплачується:

Реєстрація на програму 20 $

консульський збір 160 $

SEVIS 35 $

авіаквитки в 2 сторони - близько 750 $

Информация для участников программы:
Вимоги до учасників програми
Бути студентом денної форми навчання Бути у віці від 18 до 23 років Володіти англійською мовою (Intermediate) письмово і усно Бути повним енергії та ентузіазму, мотивованим до отримання досвіду самостійного життя, бути готовим зануритися у різноманіття американської культури
Обов'язки учасника програми
Ви можете вибрати тип роботи згідно ваших інтересів, а також місто, де в США ви хотіли б працювати. Широке коло роботодавців має потребу у персоналі на короткий час для сезонної роботи. Багато різних можливостей для працевлаштування доступні для учасників програми в сфері курортного відпочинку, в готелях, ресторанах, парках розваг, гірськолижних курортах і торгових закладах. Для отримання роботи найчастіше необхідно добре володіння розмовною англійською, комунікабельність, уважність, доброзичливе ставлення до клієнтів. Найбільш поширені типи сезонної роботи в США: Персонал в закладах швидкого харчування: приготування, продаж (хот-доги, сендвічі, морозиво, напої), робота з касовим апаратом, прибирання робочого місця в кінці зміни. Персонал на кухні ресторану (допомога кухарям і мийникам посуду): приготування салатів, випічки, кондитерських виробів, соусів, а також прибирання приміщення після робочого дня. Офіціант / офіціантка: повне обслуговування відвідувачів (прийом замовлень, передача замовлень кухарям, доставка готових страв і напоїв на столи), прибирання ресторану в кінці зміни. Персонал в парках розваг: контроль наявності квитків у відвідувачів, запуск і стеження за правильною роботою атракціону. Продавець-консультант: сортування товарів на складі, в магазині, консультування покупців, допомога при виборі товару. Рятувальник в басейні, аквапарку, на пляжі: забезпечує безпеку людей, які перебувають у воді. Для отримання роботи крім усього іншого важлива хороша фізична підготовка і вміння плавати, також потрібно пройти спеціальний курс з підготовки рятувальників. Покоївка: прибирання приміщення, миття ванних кімнат / вбиральнь, заміна постільної білизни. Важливі хороша фізична витривалість і відсутність алергічних реакцій на засоби для чищення.
Можливості учасника програми
Отримати досвід самостійного життя в новій країні, проявити винахідливість та рішучість мандрівника Відвідати прекрасні парки атракціонів і розваг, побачити своїми очима відомі місця та історичні пам'ятки США, розширити кругозір Розвинути свої комунікативні здібності, підвищити і вдосконалити свій рівень знань англійської мови Розширити коло своїх знайомих і друзів Отримати "стартовий капітал" за час роботи по програмі Work and Travel Провести переоцінку життєвих пріоритетів, визначити нові вектори Отримати позитивний заряд яскравих емоцій та вражень по завершенню участі у програмі Work and Travel.
Вивчення англійської мови
Під час участі у програмі у Вас буде можливість відвідувати мовні курси в США, ціни залежать від міста та обраної школи, а також часу проведення та інтенсивності курсів. В середньому вартість курсів варіюється від 200 до 380 євро за 1 місяць.
Необхідні кроки для участі в програмі
Зареєструватися в програмі Зібрати пакет необхідних документів за списком Взяти участь в інтерв'ю по телефону, скайпу, e-mail. Підтвердити своє бажання їхати за обраним вами виду роботи Отримати у нас перелік необхідних для проходження посольства документи Пройти співбесіду в посольстві і отримати візу Почати свою участь в програмі Work and Travel

Програма Work and Travel

1850 USD

  • Співбесіда, надання інформації щодо можливих вакансій та умов праці, підписання договору на участь в програмі

Відправити заявку

Заповніть форму і найближчим часом з вами звяжеться наш менеджер

Ваш коментарій

Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію