Спеціальні пропозиції від мовного центру Актілінгва, м.Відень
ua
en ru
Виберіть
Спеціальні пропозиції від мовного центру Актілінгва, м.Відень

Спеціальна знижка до Великодніх свят - 10%! Пропозиція дійсна до 6.05.2019.

Проведи великодні свята в одному з найкрасивіших міст в Європі - у Відні!

Поєднайте ваше перебування разом з курсом німецької тривалістю мінімум 2 тижні - максимум 4 тижні та заощадь до -10%. Приєднайся до числа тих, хто обирає перебування в Актілінгва резиденції та отримай додатковий бонус користування пральною раз на тиждень! Дана пропозиція поширюється на стандартний і інтенсивний курс німецької мови для дорослих (16+), дійсна на період з 8.04, 15.04, 23.04, 29.04 і до 6.05 (курс підходить для новачків).

Спеціальне VIP пропозиція! Пропозиція дійсна при бронюванні курсу в період з 1.01.2019 до 31.03.2019.

При замовленні апартаментів суперіор в Актілінгва Резиденції на вибір дві з трьох опцій безкоштовно:

БЕЗКОШТОВНИЙ щоденний сніданок "шведський стіл"

Прекрасний сніданок "шведський стіл" включає свіжовипечені булочки, круасани, шинку, сир, різні види свіжих фруктів, йогурт і мюслі, а також чай, кава і соки.

БЕЗКОШТОВНА пральня

Насолоджуйтесь зручною пральнею один раз в тиждень безкоштовно! Просто принесіть свою сумку для прання на ресепшн, і вам повернуть вашу одяг випраним і висушеним.

БЕЗКОШТОВНИЙ квиток на громадський транспорт

Найпростіший спосіб досліджувати Відень - на трамваї, метро, або автобусі - оберіть цю спеціальна пропозицію, і ви отримаєте безкоштовний квиток на весь громадський транспорт у Відні, дійсний на весь період вашого перебування.

Актілінгва суперіор резиденція - власні апартаменти (30-40 м2) з кухнею, ванною кімнатою та туалетом, супутниковим телебаченням, радіо і безкоштовним Wi-Fi. Прибирання апартаментів здійснюється щодня з понеділка по п'ятницю. Постільна білизна та рушники надаються.

Знижка -18% на курс 12 місяців і більше! Пропозиція дійсна в період бронювання курсу з 1.01.2019 до 31.03.2019.

Спеціальна пропозиція -18% для бронювання тривалих програм 12 та більше місяців. Скористатися спеціальною пропозицією -18% можна за умови бронювання стандартного або інтенсивного курсу.

Стандартний курс передбачає 25 годин німецької мови щотижня (20 уроків стандартного німецького курсу + 5 уроків культурної програми), в групі 8-12 учасників, мінімальний вік 16+. У кожній з груп по 2 викладача, що дає можливість більш широкого охоплення різноманітних методик навчання і сприяє максимальній практиці всіх чотирьох мовних компетенцій: читання, говоріння, аудіювання, письма.

Інтенсивний курс передбачає 35 годин німецької мови щотижня (20 уроків стандартного німецького курсу + 10 уроків в мінігрупах + 5 уроків культурної програми), в групі 8-12 учасників (+ мінігрупи: 5-8 учасників), мінімальний вік 16+. У кожної групи - 3 викладачі, що дозволяє практикувати різні методики та прийоми навчання, а також отримати досвід варіантів вимови в сучасній німецькій мові.

Два типу фінансової підтримки від Актілінгва! Пропозиція подачі заявки на отримання фінансової допомоги дійсно протягом року.

Стипендія - Актілінгва пропонує 40 стипендій для школярів і студентів, що передбачає 100% зменшення вартості 2 тижневого стандартного курсу, не включаючи проживання.

Дисконтний чек на навчання - передбачає 10% знижки на курс від однієї до чотирьох тижнів без проживання. Доступно для 40 студентів щороку.

Якщо ви хочете подати заявку на одну з стипендій або дисконтний чек на навчання, необхідно надати заявку і реєстраційну форму, що включає підтвердження від вашого викладача німецької мови та вказавши точну назву та адресу вашої школи / університету і відповідного вчителя. Стипендії та дисконтні чеки не можуть бути запропоновані в липні і серпні!

 


Щоб отримати більше інформації про спеціальні пропозиції Актілінгва, зв'яжіться з нами за допомогою одного з таких способів:

  • Напишіть нашому онлайн-консультанту;
  • Залиште заявку на сайті;
  • Зателефонуйте +380984979449, +380636376312
  • Відвідайте офіс StudySo в м. Київ, вул. Ярославів Вал 7, оф 203.

 

 

Відправити заявку Заповніть форму і найближчим часом з вами звяжеться наш менеджер
Звязатися с нами
Ваш коментарій
Дізнайтеся свої шанси на закордонне навчання Замовити безкоштовну консультацію